Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire kiskutyám, aki...

Yorkshire kiskutyám, aki 9hónapos és még nem eset ki"minden"tejfoga (fent mégvan neki meg a szemfogai is). Meg hallottam olyat is, h 1 éves koráig várjak és addig még kitolhatja neki a másik foga, d már kivan neki bújva és nem hiszem, h kitolja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 13:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) 2.válaszoló:Neked is köszönöm,m sokat segitettél főleg,h neked már volt ien:)...Énis naon Imádom a drágámat,azért is féltem annyira!De ott leszek mindenképpen még el nem alszik,m sztem neki rosszabb,ha nem vok vele mikor elszundikál,inkább én sirjak mint Ő...Megvárom még elalszik,d a"műtétnél"már nem leszek bent,m az nem birnám megnézni...Am az tudni kell róla,h naon félős,m mikor kicsike volt fellökte a nagy kutyusunk és leis állt a vérkeringése és még a szuritól is fél azóta(meg mindentől)azért is féltem annyira.De minden rendben lesz,ezt muszáj megcsinálni,h jó legyen neki:)!Köszönök mindent Mindenkinek!majd irok,h mi lett(kedden már viszem a dokihoz)
2011. dec. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!