Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamut vagy husky? Melyikkel...

Malamut vagy husky? Melyikkel lenne egyszerűbb dolgom? Mind 2 kutya szökős? Minden érdekel róluk! Személyes tapasztalatok is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs különbség.
2011. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem malamut-husky keverekem van!:)

Nagyon szelid, szofogado allat,persze lehet csak a mi kutyank ilyen, a macskakkal is tok joban van:)

Ami hatarozottan gond a kenyes embereknek(ha lakasban tartod), hogy nagyon hullik a szore. Egy zsaknyi szor le jon rola mindig:) ezenkivul a mozgasigenye is nagy, de amugy tenyleg nyugodt. Gondolom egy malamut vagy egy husky nem kulonbozik kulonosebben az otvozettol:)

2011. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm!

18:34! gyönyörű kutyus lehet! :) én is ismertem egy öreg husky keverék kutyát, ő is hihetetlenül kedves volt, mindig mikor elmentem a kapu előtt jött oda hogy simizzem meg :)

2011. dec. 8. 18:56
 4/16 Akiteki ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a szökősséget, olyan unalmas! Sokkal több más kutya is kilóg a kerítésen, ha módja van rá.

Hogy melyik tetszik, azt Neked kell tudni.

2011. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szep kutya:)

Amugy nem szokos, ha nyitva az ajto, akkor sem megy sehova:)

2011. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Huskym van. szerintem gyakorlatilag nincs különbség a jellemük között. ilyen szempontból azt választod amelyik neked tetszik.:) az én kutyusom nem szökős, nyitott kapunál sem megy ki. nagy a mozgás igénye, vagyis hát imád futni meg sétálni jó nagyokat. szerintem nagyon értelmes, bár persze makacs is. de imádni való. én nagyon megszerettem ezt a fajtát.

Ő az én drágám:

[link]

2011. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsó! gyönyörű kutyusod van! megkérdezhetem,hogy mennyi idős?:)
2011. dec. 8. 20:43
 8/16 Akiteki ***** válasza:

20:30

Helyes kutyusod van. Megkérdezhetem honnan való?

2011. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ó kaptam ám kérdést.:D

Most lesz 3 éves.:)


Akiteki

Hát. Én szerbiai vagyok. Elég rossz helyről hoztam el a kutyust. megvolt kötve, sárba, még csak nem is szij volt a nyakán, hanem lánc... Ráadásul még be is volt keritve. Hogy hol született nem tudom, én is örülnék ha tudnám. Azóta persze nagyon szép kutyus lett belőle, persze akkor sem volt csúnya mikor elhoztam. De most van vele rendesen foglalkozva és nagyon okos és szép kutyus. nem bántam meg, hogy elhoztam, még ha valamennyit fizetnem is kellet érte azoknak az embereknek... de rejtély az is, hogy hogy került hozzájuk, meg az is hogy honnan.

2011. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jaj de illetlen vagyok... köszönöm szépen a dicséreteket.:)
2011. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!