Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar sétálni....

A kutyám nem akar sétálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal kutyus, nemrég kezdtünk el sétálni járni. Egy ideig nem is volt gond, nagyon ügyesen sétálgatott, de mostanában 5 méterenként megáll pihenni vagy épp megfordul és haza akar menni. Mi lehet a probléma és hogyan lehetne orvosolni?
2011. dec. 8. 18:59
 1/4 anonim válasza:

1 vagy utál sátálni és meg kell vele szerettetni!

2 vagy valami baja van és orvoshoz kell fordulni

3 nincs kedve mert fáziiik

2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutyusod van?Mi is ezzel a problémával küzdöttünk,de sikerült nyernünk :)

Ha van kedved,írj privátot,és írok pár tanácsot :)

2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre, de érdekes, csak a reggeli sétánál. Aztán megfejtettük a dolgot. A napi kajaát reegel kapja, séta után. Okos kis feje rájött, ha vége a reggeli sétának jön a kaja. Így pisilt, és máris visszament a kapuba... Beengedtük, és leült a táljához, kérte a kaját... Úgyhogy kap egy picit séta előtt, a többiit meg utána. Ilyesmi nem lehet nálatok is?
2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak: köszönöm a tanácsot, nem tudom, hogy ez lehet-e a probléma forrása, de mindenképpen kipróbálom :)
2011. dec. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!