Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy boxer kan és egy bullmaszt...

Egy boxer kan és egy bullmasztiff kan megférne egymás mellett szerintetek? Mindkét fajta nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Ivartalanítva meg szinte biztosan.
2011. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szóval csak tetszik de még nincs egyik se? Akkor kicsiként egyszerre, vagy legalábbis kis korkülönbséggel, rövid időn belül rakd össze őket és megbarátkoznak. Legalább nem a kanapén vezetik le az unalmukat. Ja és ne felejts el ivartalaníttatni így nyugisabbak lesznek. Viszont sokat esznek, és kemény kéz, határozott fellépés kell hozzájuk mert elég belevaló állatok.
2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ivarosan nem, ha ezt meg kell kérdezned. Vagy csak rengeteg melóval, mert ehhez komoly szakember segítségére van szükség.

Ivartalanítva, kicsi kortól odafigyelve a nevelésükre viszont simán.

2011. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméknek volt pontosan ez a felállás, ivartalanítva (meg nevelve) nem voltak. Az eredmény: a kétszobás lakásban a csaj a bullmacival az egyik szobában, a srác a boxerrel a másikban, a folyosóról meg takaríthatta a vért, amikor egyszerre akarták őket sétálni vinni.

Ha egyik sem volt még Neked, én nem vállalnám be egyszerre őket.

2011. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kölyökkortól vannak együtt, nincs gond. Nevelés kell persze, mert mindkettő heves vérmérsékletű, de nem szükségszerű az ivartalanítás. Én ajánlanám neked hogy menj suliba (tükör-módszeresbe). Ott megtanulsz minden problémát eredményesen kezelni, erőszak nélkül. Már láttam én is (nem ivartalanított!) két kan pit bull és egy bull terrier kutyát önfeledten játszani. Ivarérettek volta, de eszükbe sem jutott, hogy egymásnak essenek. Hajrá!
2011. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem bullmasztiffom van. A tenyésztőnknél 2 kan és egy nőstény bullmasztiffot tart együtt, problémamentesen. Szóval nem lehetetlen, hogy egy boxer és egy bullmaci kijöjjön egymással :)

Értelemszerűen ivaros mindenki.

2011. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ milyen idős a kutyád!Ha kölyök még mind a 2 akkor úgy a legjobb!ha csak az egyik kölyök csak a szerecsében bízhatsz hogy a másik szépen felneveli mintha saját apja lenne (anyja) én is így voltam az enyéimmel. Ha mindkettő felnőtt akkor reménykedj hogy barátra találnak egybásban!ha teheted ismertesd össze őket. Ha nem verekednek nem lesz gond de ha igen jobb lesz az egyiktől megválni vagy külön udvarra tenni...
2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mind a kettő nagyon kedves fajta,de a boxerrel vigyázz,mert nagyon beteges,és hajlamos a rákra, és annyira nem él sokáig... nekem is a boxer nagyon tetszett gondolkoztam,hogy majd olyan fajta kutyám legyen,de én nem szeretnék egy nagyon jó "barátot" 6-7 év után elveszíteni... remélem segítettem...
2011. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem 2 német juhász kan kutyám van.Megvannak egymás mellett, de nem egy időben kerültek ide. 1 év van közöttük. Az idősebbik egy kicsit mamlasz imádnivaló (kiállítási) rajzos kan, a fiatalabb egy erős sportos (persze ő is imádnivaló) [Vérbeli munkakutya]ordas kan. Édesapja nagyon komoly kutya, az interneten is rá lehet keresni.(aki szeretne üzi.:)) Ők megvannak egymás mellett, de mivel a fiatalabb munkakutya úgy érzi ő a "falkavezér" ezért az idősebbiket sakkban tartja. Ez csak akkor áll fent ha szeretgetem az idősebbet, a fiatalabbik féltékeny lesz és rivalizál.:( De megvannak egymás mellett..nem tudom hogy a tieid meglennének-e:D
2011. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!