Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esténként a kutyám iszonyatosa...

Esténként a kutyám iszonyatosan nyüszít nyünnyög, mitől?

Figyelt kérdés
Mint amikor vihar jön vagy mint ha rettentően félne. Este 9 fele elkezdni és hajnalig néha elalszik felkel és megint. 2 napja csinálja hol halkabban hol iszonyú hangosan. Mitől lehet? Valakinek a kutyájával nem volt hasonló esetleg?
2011. dec. 8. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van a tacskomal,mikor közeledik a vihar,vagy már villámlik, dörög, elbúj és nyüszít.

Furcsa mert a Németjuhászomnál nem jön elő.

2011. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 éves nem pici kutya
2011. dec. 8. 22:04
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is tacsim van :) de nincs vihar semmi sincs kint és tegnap ota csinálja csak este. :( és járkál fel alá szaglász mindent
2011. dec. 8. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom nálatok milyen az idő most, de nálunk nagyon szeles, lehet attól fél,..
2011. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy már megérzi az időjárás változást és frontérzékeny :D
2011. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehetséges gondoltam erre is mert régen soha nem csinált ilyent max ha dörgött az ég de akkor lihegett csak és ici picit nyüszögött, de ennyire még soha iszonyu hangosan :( nem akarom egész éjjel simogatni valami kéne amitöl elalszik és megnyugszik csak nem tudom mi :/
2011. dec. 8. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
kinti kutya? lehet fázik és azért nyüszít,hogy vidd már be(be akarja könyörögni magát) szóval próbáld meg,hogy beengeded a meleg lakásba,mondjuk akár közvetlenül a radiátor mellé,és ha ott pár perc,fél óra után megnyugszik,akkor az volt a baja,hogy fázott...
2011. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
itt bent van és most elfeküdt de nyüszitve veszi a levegőt és hirtelen felemeli a fejét és még hangosabban aztán megint vissza teszi :(
2011. dec. 8. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne dokitól valami enyhe nyugtatót kérni neki. Ilyen idősen ez már valószínű nem viselkedési probléma, ha sosem volt gondja az időjárással...
2011. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az lesz...holnap mindenképp felhivom az orvost köszi a tanácsokat:)
2011. dec. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!