Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is együtt alszatok a...

Ti is együtt alszatok a kiskutyátokkal? Nagyon imádjátok öt?

Figyelt kérdés
Mert én igen és nagyon nagyon jó vele meg puszilgatni!
2011. dec. 9. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
én inkább az emberekre bukom.:)
2011. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
szintén :D minek vele aludni? biztos nagyon higiénikus..
2011. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kit érdekel? nem ezt kérdeztem. amúgy meg majd csalódsz az embereben, aztán leshetsz... a kutya sokkal szerethetöbb.
2011. dec. 9. 21:57
 4/21 anonim ***** válasza:

én az egereimmel szoktam együtt aludni, met még picik és néha lelépnek a rácsos ketrecből :D

te legalább tutira nem nyomod agyon, én viszont..

2011. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én kérdésem meg az,hogy minek élni ilyen embereknek, mint ti elsö 2?? minek szóltok hozzá?? nem nektek szól a kérdés!
2011. dec. 9. 22:00
 6/21 anonim ***** válasza:
Kiskorukban együtt aludtunk velük, kb 2-3 hétig, mert mindig sírtak az anyjuk után és így megnyugodtak, aztán most már kint alszanak, mert egy kicsit büdik is:P
2011. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Puszilgatni tényleg jó, de egyrészt kényelmetlenűl szűk lenne a 160-as francia ágy ha még a kutyával is meg kellene osztani, másrészt egy-egy sáros séta után reggelre egy fél homokozóra elegendő homok hullik ki a kutyából, amit a teraszról könnyebb lesöpörni, mintha az ágyból kellene kitakarítani. Ja és télen esze ágában sincs bejönni a meleg lakásba, mikor kint a kellemes hidegben is lehet. Viszont meleg nyári éjszakákon én néha kint alszom az udvaron egy matracon, és akkor a kutya is ott alszik közvetlenül mellettem a füvön!
2011. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
sirtak, istenem :)! olyan cukik a kutyuskák!!! annyira szeretem öket! az én kiskutyám nagyon pici és nem büdi, nem tudnék már nélüle aludni! olyan jó érezni a kis bundáját, meg hallani a kis szuszogását. Nagyon szeretem a kiskutyámat!
2011. dec. 9. 22:06
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
imádom az állatokat, de ez így elég foreveralone-nak hangzik. inkább a kutyák, mint az emberek? haggyuk már...
2011. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most azért tetted fel a kérdést, hogy mindenki bólogasson?

Nem mindenki tudja elfogadni, hogy egy állat van az ember ágyában, és ezt tiszteletben kell tartanod.

Az én kutyám is itt alszik mellettem, szeretem, de nem esek át a ló túloldalára. Ő egy kutya, aki nem lesz mindig mellettem, bár a szívem már most belefájdul abba, hogy egyszer el fogom veszíteni.

Az imádat nekem mást jelent, nem a kutyámhoz való viszonyomat. Őt szeretem, az életem része, de vannak bizonyos határok.

2011. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!