Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szemének árt a...

A kutyák szemének árt a fényképező vakuja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha naponta 200-szor belevillantasz, nem fogja díjazni.:) De egy villanástól, nem lesz baja.
2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

Nem szoktam róla sokat csak egy párat 10 körül

2011. dec. 10. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát azért vaku nélkül is lehet fényképezni, és úgy ahogy neked sem kellemes 10 villantás után, neki sem.

Én nem is fényképezem vakuval, mert nem szereti. Inkább a világosban :)

2011. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

vidd ki a szabadba ,kint világos van szebb lesz a kép is sokkal természetesebb mint bent a lakásba vakuval..

én fotósnak készülök a suli után és most is rengeteget fotózok,a két kutyám az alany amikor fotózni támad kedvem kiviszem őket a parkba és ott fotózom őket ,szászor jobbak a képek mint ha a lakásba fotóznám őket.. az hogy kifehéredik a kutya szőre a vakutól és a szeme is fura lesz az nem vmi szép...


ha meg vmi oknál fogva bent kell fotóznod akkor vidd ablak közelbe ,de semmi képpen se vakuz!!

2011. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kutyám kint van nem szoktam be engedni soha, csak hogy a gép vakuzik merd délután csináltam a képet és csak az szerettem volna tudni hogy nem árt neki de azért köszi
2011. dec. 13. 17:27
 6/15 anonim válasza:
Istenem a kutyának árt ne csináld a napi 2-3 is sok min. 1
2014. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Súlyos szemkárosodás is lehet ha állandóan vakuzol vele minden képen .....
2014. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ilyen ostoba nem szabad
2014. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Azt a kutyát amelyik szemkárosodott minden héten állatorvoshoz kell vinni mert barátnő shih-tzu kutyája is ilyen ...nagyon sok volt a vakus kép....közelre rendesen látott de távolara nem ...meg kellett a szemét műteni a kutyusnak és az nem olcsó bár ha a család tagjáról van szó nincs olyan szó hogy DRÁGA!!
2014. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Tudom én már régen írom de ne vakuzz
2014. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!