Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgősen segítség kellene!...

Sürgősen segítség kellene! Budapesten hol vennék be? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jó napot kivánok mindenkinek!A segítségüket szeretném kérni a következőhöz:Budapesten merre van állatvédő szervezet vagy menhely,ahol be tudnának venni rövid időn belül egy 2 éves,kis-közép termetű szuka kutyust?Sajnos nem tarthatom meg,anyukám súlyos szív beteg,kórházban van,nekem suli és suli után anyukámhoz megyek a kórházba,bátyámék dolgoznak így szegény kutyusomra nincs elég idő,gazdit is próbáltam neki keresni de nem kell senkinek pedig aranyos,játékos és szoba tiszta is ,így hogy édes anyám tartosan beteg nehéz a kutyus eltartása is(persze ez nem így volt mikor magunkhoz vettük).Nagyon sajnálom szegénykét de jobb lesz neki(remélem) :( Szóval hol vennék be a kutyust Budapesten ahol nem altatják el(vagyis nem gyepmesteri telep)???Esetleg ha valaki befogadná megköszönném.A normális válaszokat köszönöm szépen!
2011. dec. 11. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Noé Állatotthonban bevennék,sajnálom!
2011. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszát,kedves kommentelő!Meg prómálom,remélem sikerül.Az gond lehet hogy még kiskorú vagyok?:S
2011. dec. 11. 09:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom h így alakult.:(

[link]

2011. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket is !Én is nagyon sajnálom,nem gondoltam volna hogy meg kell válnom egy családtagtól :( felhívom holnap ezt a noé állatotthont,remélem be veszik és találnak neki jó gazdit.Köszönöm előre is a további válaszokat!
2011. dec. 11. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beveszik,ha elmondod,hogy x éves vagy..és elmondod a történteket is..remélem sikerrel jársz!
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Remélem beveszik,mert biztos a kutyusomnak is jobb lenne,ha sokat foglalkoznának vele,legalábbis többet :) Holnap felhívom őket,remélem sikerrel járok!
2011. dec. 11. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :) Mert ha 12 akkor nem biztos hogy komolyan vesznek..de ha 14-16 akkor esélyesebb :)
2011. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16 éves leszek Márciusban.És a Noé állatotthon merre van?Csak ez az egy van?Én a VII.kerületben lakom,csak ezért kérdezem,hogy merre van,mert nem tudom,hogy merre kell menni illetve hogyan lehet oda jutni...:S Köszönöm a válaszokat és segítségeket is!
2011. dec. 11. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Hívd végig a budapesti menhelyeket, Noé, Rex, Herosz, Fehérkereszt, meg akit még találsz, aztán hátha. Sajnos nem sok helyen jellemző, hogy azonnal be tudnák venni a kutyát, ezért mondom, hogy próbálj végig több helyet is.

(Egyébként interneten tegeződünk, akárhány évesek is vagyunk, úgyhogy nyugodtan felejtsd el a magázást ;))

2011. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítségeket!Tudom jól,hogy interneten tegeződni szoktak az emberek,de részemről ez akkor is tiszteletlenség lenne(én így érzem),engem így neveltek :D Akár fiatal a személy akár idős,kijár a tisztelet neki,úgy gondolom,még interneten keresztül is. :)Bocsánatot kérnék azoktól akiket esetleg zavar vagy bántó,tudom hogy a köszönés kétirányú(valaki rövidít,hosszan mondja,illedelmesen vagy csal "oda böki" nem mindenkinek ugyan olyan érzést vált ki,de ha nem gond nem tegeződnék.Meg próbálom a kutyusomat jó helyre beadni,mert fontos hogy jó helyre kerüljön,de sajnos mégis sürgős és fontos,ezért hétfőn körbe telefonálok Budapesti állatotthonokba,menhelyere,állatvédő szervezetekbe stb..Köszönöm még egyszer a válaszokat illetve a segítségeket is.További szép napot mindenkinek!
2011. dec. 11. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!