Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez amstaff? Szerintetek?

Ez amstaff? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy netes csávót.Azt mondja van egy amstaff szukája...3 hónapos...nos..nem tudom ez milyen amstaff...vagy egyáltalán amstaff-e...küldött nekem képet a kutyáról.

[link]


2011. dec. 11. 10:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
szerintem keverék..bár az a kép..eléggé rossz minőségű.a feje is érdekes nekem..:)
2011. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
viszont az anyja gyönyörű...meg az apja is..nemtudom..:D
2011. dec. 11. 10:46
 3/34 anonim ***** válasza:
hátt lehet rossz a kép,3honaposan még nem kifejlettek és sokat változhatnak.Pláne h szuka ugy még a feje is keskenyebb.Kérj tőle egy jobb minőségű képet!És linkeld be azt ide.
2011. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Már megvolt.

[link]

2011. dec. 11. 11:12
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az, nekem kanom van, a szukák mindég kisebbek és a fejük is keskenyebb általába,majd alakul ez még.
2011. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%
Kétlem, hogy az lenne, még nincs a megnyúlós korszakában, mégis hosszú a feje, nem elég széles, nem elég izmos. Keveréknek mondanám leginkább, de aztán persze sose lehet tudni.
2011. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Tyler913 ***** válasza:
52%
Hát...Ha nem írtad volna,meg nem mondanám,hogy amstaff.Attól még lehet,de a képeken nem látszik annak.
2011. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam én is.Nem értek az amstaffokhoz nekem goldenem van, de (ne hurrogjatok le ha hülyeséget mondok) van az a nagyobb meg a kisebb, alacsony amstaff nem?Beszéltem a sráccal azt mondta ő nem lesz olyan nagy...hát nemtudom...eddigi válaszokat köszönöm.Várok többet is.
2011. dec. 11. 12:07
 9/34 anonim ***** válasza:

nem az amstaffnak egy mérete létezik :)

A kanok marmagassága 46-48 cm, a szukáké 43-46 cm


További infó: [link]

2011. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%

Miért is fontos egyébként h fajtiszta e?:)Komolyan klrdezem

Ahogy már egy válazolo irta,még fiatal még kialakulhat.Mivel az amstaf sajnos egy agyontenyésztett kutya lett,sok minden változott rajta vannka sjellegzetesebb és kevésbé jellegzetes amstffok,mindekttő szép hiszen egy állatrol beszélünk

2011. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!