Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vagy mini yorki a...

Csivava vagy mini yorki a jobb választás?

Figyelt kérdés
Le írnátok a tulajdonságaikat mind. a kettōnek? Elōre is köszi
2011. dec. 11. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
mini yorki nincsen :) Tenyésztőtől szeretnéd venni?Mert akkor tudok ajánlani pár jó tenyészetet :)
2011. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen tenyèsztōtōl. Nekem azt mindták h van mini yorki.
2011. dec. 11. 10:46
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

sajnos az az igazság,hogy NINCS :)

[link] yorki tenyésztő

[link] Ő is :)

[link] csiviből őket

2011. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. dec. 11. 10:54
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

A yorki a saját méretében is elég mini, csak a szaporítók szokták az extra mini törpe yorkikat árulni, hogy több pénzt kérjenek érte. Még ha találsz is extra kicsit, az nem egészséges méret egyetlen yorkinak sem.

A fajták tulajdonságaiért tudom ajánlani az internetet, tenyésztők oldalait, és magukat a tenyésztőket, ők jobban tudnak általánosságban beszélni a fajtáról, mint mi, akik max. 1-2 egyedet ismerünk mindkét fajtából. Mindekettő kicsi ölbekutya, mindkettőt nagyon el szokták rontani a gazdák, de még a tenyésztők is, úgyhogy arra mindenképpen figyelj, hogy olyan helyről vegyél kutyát, ahol kiegyensúlyozott, kutyaként viselkedő tenyészállatokat látsz, nem idegbeteg minden mozgó dolgot megugató vagy rettegő ebeket.

2011. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
37%
Nekem a yorki jobban tetszik, meg am úgy hallottam a csivava nagyon ugatós:D
2011. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
A mini yorki, az a törpehörcsög...
2011. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Én majd Yorkit szeretnék venni. Én azt ajánlom. De mini Yorki nincs. Vagyis van hála a szaporítóknak. De azok idegbeteg, beteg, különböző genetikai betégségeik vannak stb.. Rendes tenyésztőnél nem találsz ilyet.
2011. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Igenis van mini yorki, sőt mini csiavava is, úgyhogy keresgélj nyugodtan. A barátnőmnek mini yorkija van, nekem pedig extra mini csivavám és TENYÉSZTŐTŐL vettem!!! Semmi baj nincs vele, nem ideggyenge, vagy beteg. Egy nagyon tündéri kiegyensúlyozott kiskutya, csak picurka :) A lényeg, hogy jó helyről vedd a kutyust és nem lesz vele gond. Egyébként én a csivavát választanám, egy igazi kis egyéniség mindegyik, hihetetlen, hogy miket tudnak művelni és nagyon hálásak. Persze ez leginkább nevelés kérdése. De bármelyiket is választod biztos, hogy sok örömet fog okozni :)
2011. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2011. dec. 13. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!