Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy fehérkutyát szeretnék,...

Nagy fehérkutyát szeretnék, hegyes, felálló fülekkel. Lehetőségek?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy óriási fehér kutya. Jo nagy macis,szörös. Kiváncsi vagyok,hogy ezek alapján mely fajták jutnak eszetekbe. Valamint örülnék egy mellette-és ellene való érvnek is. Köszönöm:)
2011. dec. 11. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

svájci fehér juhászkutya :) Persze azért nem a küllem alapján kéne választani..

[link]

ők bc-t meg svájcit tenyészetnek :)

2011. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Ja meg samoyed :)

[link]

2011. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd? Minek kell megfelelnie? Mert ez sem mindegy ám....
2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
nekem legelőször az akita jutott eszembe.. Igaz, nem óriás termetű, és lehet, hogy nem ilyen hegyes fülre gondoltál, de az én fehér kutyusomat lépten-nyomon "lejegesmacizzák". De mint ahogy az első válaszoló is írta, ne küllem alapján válassz. Milyen jellemű kutya passzolna hozzád leginkább? Mert az sokkal fontosabb, mint a küllem. Írj pár dolgot magadról, és biztosan tudunk segíteni. :)
2011. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Juhász kutya típusút szeretnék,legyen aktív,okos, könnyen kezelhető, sportos. szeressen túrázni,játszani,futni,stb. Járnék vele kutyaiskolába. Saját kutya lenne,nemlenne párja meg semmi. Szeretném ha kijönne a család többi tagjával is mikor hétvégente 1x meglátogatnak:)
2011. dec. 11. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor én megmaradnék a svájci fehér juhászkutyánál :) A kritériumoknak megfelel mindenkivel barátságos kutya :9
2011. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 wynnie válasza:
100%
Svájci fehér juhász lenne számodra a tökéletes, vagy esetleg valami nagyméretű hegyikutya, pl. pireneusi juhász:) de a svájci jobban megfelel.
2011. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg még fehér husky vagy malamut, ha tényleg sokat mozoghatnak, de a szánhúzó fajták elég önfejűek tudnak lenni, és más állatokkal való viszonyuk problémás lehet. A svájci fehér a német juhász fehér változata, annak minden belső tulajdonságával.
2011. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Én őt választanám ha nagy fehér macit akarnék. :)

Igaz nem felálló a füle, de hát mindent nem lehet egyberakni mint egy kívánság listán. :D

Mivel pásztor kutya, gondolom elég családbarát lehet, de nem ismerem a fajtát, olvasd inkább el, esetleg hívj fel egy tenyésztőt, meséljen neked 5 percben milyenek ezek a fajta ebek.

Másik megoldás, ami nekem szívem csücske: Menhely!

Nézelődj, mert láttam már gyönyörű fiatal nagytestű kutyákat. Mennyire fontos hogy hófehér legyen? Ha van rajta folt vagy kicsit zsemlyés színű már nem is tetszene?

2011. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy Pireneusi hegyi kutya (igaz nem áll fel a füle) vagy Svájci fehér juhászkutya de annak meg nincsen olyan nagy, dús szőre...
2011. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!