Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok border collie...

Mondanátok border collie tenyésztőt Sopron közelében?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kutyát veszel, a távolság legyen a legutolsó szempont! Hiszen 10-15 évre keresel társat. Tegyél el minden hónapban 5000 forintot, járj el kiállításokra, kutyás sportrendezvényekre, ismerkedj, beszélgess a tenyésztőkkel, gazdikkal, és onnan hozz kutyát, ahol a neked leginkább megfelelő egyedek vannak! Különbség van a munka- és küllemvonalak közt is. Emellett olvasd a fajta netboard-topicját is!
2011. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztés vagy versenyzés céljából keresek kuytát. Csak hobby célra. Családi kutyának. És azért nem szeretnék az ország másik feléből venni ha a közelben is van csak nemtudok róla
2011. dec. 11. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne a távolság legyen a legelső szempont. Én a mostani kutyámért igaz nem sokat most csak 35km-ert utaztam de az előző kutyámért meg 140-et. Szóval ha egy megfelelő kutyát akarsz ne ez legyen a legelső szempont. Nyilván azért nem kell elmenni a kutyáért az ország másik végére. Menj el kiállításokra, beszélgess a tenyésztőkkel, gazdikkal. lehet hogy a végén kiderül hogy nem vagy felkészülve egy ilyen kutyára.

De itt vannak a kennelek: [link]

2011. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Legolcsóbb helyen is 60-70 ezer forint egy kutya. Ebbe nem fér bele egy vonatjegy?
2011. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézegesd meg a kenneleket, biztos találsz egyet a közelben ;))

Sok sikert a vásárláshoz :)

2011. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 500 km-ről hoztam el a kutyámat, Beagle, nagyon megérte. Egy cuki, jó kislány! Törzskönyvvel, győztes szülőktől. Sajnos nem találtunk, közelebb, minden szempontnak megfelelőt, de megérte az a 15 ezer benzin :))
2011. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És vonatoztassam a kiskutyát??? Akkor inkább közelebb keresgéleke lőször hogy ne szenvedje végig az első útját
2011. dec. 12. 21:38
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Mi baja lenne tőle? Sok kölyök repülőre száll 8-10 hetesen.
2011. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nembaj én akkor sem szívesen utaztatok olyan kicsiként. Meg ha már van a közelben ami megfelelő, miért ne legyen onnan?
2011. dec. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!