Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell felragasztani a...

Hogyan kell felragasztani a csivava (chihuahua) fülét?

Figyelt kérdés
Vettem egy csivavát...most 3,5 hónapos és még mindig nem áll fel a füle.Azt hallotam hogy fel kell ragasztani...eltudnátok mondani hogyan is kell ezt csinálni?
2011. dec. 11. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt csinálja olyan aki ért hozzá pl a tenyésztője...
2011. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a tenyésztőnek kellett volna megcsinálnia.... De az állatorvos is megtudja neki ha elviszed hozzá. De minél előbb mert 5 hónapos kora után nem fog felállni a füle már akárhogy ragasztod.
2011. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem eleg, hogy a Chihuahuak halatlan disznok, de meg ilyen gondjaid is kell legynek ra... Ez szornyu!!!!!


Anti-Chihuahua-Klub><Kutya-Klub fonoke voltam

2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
64%
A felálló fület a tenyésztés adja. Ha alapból hibás, akkor csinálhatsz vele bármit. Ha fel akar állni neki, akkor fel fog.
2011. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit a csivavám fülével... Amikor megvettük még neki se állt fel, aztán 5 hónapos kora körül kezdett. Most 7 hónapos és szépen feláll a füle úgy ahogy kell :)
2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

mi is felragasztottuk, hát csináld ugy hogy ragasztóval, olyannal ami tapad, de lélegzik a bőr tőle és nem ragad nagyon, azzal külön külön mindkét fülét körbe kell ragasztani, középtájt. de csinálhatod azt is hogy a füle belsejére ahol látod a törést, ahol lehajlik oda ragasztassz annyi kis kockányi ragasztót ami megtartja, ez talán kényelmesebb neki.

Az elsőnél, ha körbe tekered akkor óvatosan , hogy ne érjen össze a fül pereme, szóval ne nyomd össze a fülét vele, csak lazán rakd rá. én ezt csináltam, úgy hogy napközben így volt ,sétánál leetem róla, aztán estére megint ragasztottam aztán kb 3 nap után szépen állt neki

2011. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ragasztanod. Az én csivavám füle 2 hónaposan is szépen állt már, de 5 hónapos kora körül néha kicsit lekonyult a fogváltás miatt. A doki azt mondta ne ragasszam, csak masszírozgassam néha, hogy fokozzam a vérkeringést és segített is. Egy ismerősöm csivijének pedig csak 6 hónapos korára állt fel a füle. Szóval szerintem ne izgulj, néha picit dörzsölgesd.
2011. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köxönöm ! :D

A ragasztást megcsináltam :DDDD

Eléggé mókás !!!

2011. dec. 14. 07:36
 9/9 anonim válasza:
Az én csivavám is 3 hónapos volt, mikor elhoztuk. Konyi volt a füle (mivel nem állt a füle, olcsóbban is kaptuk)...de nekünk úgy tetszett, ezért nem is ragasztottuk. Aztán kb fél éves korára magától felállt.
2012. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!