Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak ami...

Milyen kutyát válasszak ami panelban tartható, és kis termetű?

Figyelt kérdés

Én a Csivavára vagy a Westire gondoltam!

Előre is köszönöm!


2011. dec. 11. 18:30
 1/8 anonim válasza:
Máltai selyemkutya, Pekingi palotakutya
2011. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a Yorksire terrier, Pekingi palotakutya, Cavalier King Charles spániel, Uszkár, Tacskó
2011. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét a környéken milyen kutyuk vannak és amelyik jobban tetszik olyat válasz.Gondolom van jó pár?
2011. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy bichon havanese kutyust, ő is nagyon okos és kedves kutya. De ha elolvasod a fajtajellemzőket, akkor talán könnyebben rájössz, hogy melyik fajta jegyei állnak a legközelebb hozzád.:)

Nekem ez az oldal segített: [link]

2011. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bischon havanese. Nekünk is van ès nagyon cuki. Sztem ōt válaszd.
2011. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a csivava remek választás:)

Nekem is csivim van imádom Őt:) Krémszínű 2kg és gyönyörű, valamint okos is:) Egy 4éves szuka kutyusom van, Lola a neve:) Mindenki csak dícséri Őt:) Amúgy rövidszőrű csivava,így a fésüléssel és a kozmetikával sincs sok probléma:)Vannak ruhái mivel télen fázós és egy kutyafekhelye de mindíg velem alszik az ágyban, szeret a közelemben lenni, nagyon ragaszkodó!!!! Imádom Őt és Ő is engem:) Nem ugatós amúgy, azért az idegeneket jelzi,de soha nem ugat:) Nyugodt és csendes,de ugyanakkor barátságos:) Szóval én a csivavát ajánlom neked:)

21/L

2011. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Cairn terrier

Színváltozatok:vörös,krémszínű,homokszín,fekete,szürke,fehér

Karakter:élénk,barátságos,intelligens,bátor és játékos.

Tartás:lakásban tartottnak a körmét rendszeresen vágni kell.Bundája könnyen csomósodik ezért gyakori fésülés szükséges.

Marmagasság, testtömeg:23-33 cm,6-8 kg


A csivava és a westie jó döntés mindannyian aranyosak és cukik :-)) nem cairn terrierem van de attólmég aranyos kutyus :-))

Kép: [link]

2011. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Westit ne vegyél , ha első kutya lenne mert nagyon makacs fajta egy kezdőnek pedig túl nehéz .

A csivava az nem kutya szerintem túl kicsi , és mint a hímes tojással úgy kell velük bánni . Véletlenül leejted rosszul ugrik , annyi .

A havanese nagyon okos , és szép fajta. Kezdőknek tökéletes engedelmes és szelíd. Szőrét ápolni kell ha hosszú szűrben tartod , kéthetente fürdetni kell , de a szőrét le is vágathatod . Bár ink. hosszú szőrrel szebb.

2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!