Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát akarok Karira! Hogy...

Kiskutyát akarok Karira! Hogy vegyem rá szüleimet?

Figyelt kérdés

Idén karira egy ilyen kiskutyát szeretnék!

[link]

Szüleim nem akarják megvenni (jobban mondva apa, anyát nem zavarná.

Apa nem vesz, mert szerinte elég nekem az akvárium plusz a régi kutyám. De az akvárium unalmas, a kutya meg nem hallgat rám, csak apára. Plusz már nem is tetszik, amíg kicsi volt addig olyan aranyos volt, de most teljesen megváltozott. Rövid lett a szőre és van egy gumós folt a fején ami nem volt. A lényeg, hogy apának adtam a kutyát, mert én nagyon szeretnék egy másikat helyette. Anya engedné, de azt mondta, h lehet h nem fogja bírni a nagy kutyánk! (Labrador)

Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet.....

Nekem az a kutya kell!!!! Azt tudnám bent is tartani, ruhát is varrnék neki, jól ellennénk!! Igazi társam lenne!

Léccy segítsetek!!!!!


2011. dec. 12. 12:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
És a Kari örülni fog neki, ha rárakod a kiskutyát?
2011. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Akiteki ***** válasza:
100%
Sehogy. Erre is ráunnál, mint a régi kutyára. Egyébként sem tudnál karácsonyra pomerániait vetetni. Totál igaza van a szüleidnek.
2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a kutya is megnőne ám egyszer. Ne haragudj, hogy ezt mondom, tényleg nem bántani akarlak, de igaza van apukádnak.A kutya nem egy tárgy, hanem egy élőlény, akinek érzései vannak, nem lehet(ne) csak úgy ide-oda rakni. Kicsit gondolkodj el ezen.
2011. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nagyon vicces! -.-'

Nem unnék rá, vinném korizni meg a barátnőimmel ha megyünk jönne velem. Nekem KELL!!

2011. dec. 12. 13:00
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem úgy érezni, hogy ez a kérdés kamu... (Tulajdonképpen remélem is.)

Ha mégsem:

Ez a kutya is megnő egyszer, ugyanúgy megváltozna, te pedig ráunnál, mint az előzőre. Aztán "kellene" egy másik. Apukádnak igaza van. Elvitetnéd a régi kutyádat csak azért, mert "kell" egy másik. A szüleidet azért nehogy lecseréld! ;)

Elkényeztetett vagy és fogalmad sincs, mi az a felelősség. Nem bántásból, de majd ha ezt kinőtted és tudsz vigyázni az eddigi állataidra talán kapsz egy újat.

2011. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
KELL! az előző kutya is KELLett, és most meg már nem is szereted, legszíveseben lepasszolnád a nagyszülőkhöz. Ilye hozzáállással én se vennék neked kutyát. A kutya nem egy tárgy, hogy ha már nem tetszik fogom és lepasszolom valakinek. Igaza van apádnak!
2011. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán belegondoltál mekkora költséggel jár egy kutya? Maga a kutya,oltások,kaja,kozmetikus lehet hogy beteg lesz esetleg ivartalanítás vagy véletlenül kutyasuli . Ez több mint 100 ezer forint. Apádnak teljesen igaza van. Mi lesz ha nagyobb leszel buli után felkelsz 7 kor hogy levidd sétálni? És télen is amikor 5 kor már korom sötét van ? Egy kutya nem 2-3 év mint egy hörcsög 10-15 év. Mi lesz vele ha érettségizel esetleg főiskolára mész vagy dolgozol akkor is lesz kedved naponta MINIMUM 3-szor elvinni sétálni? Szerintem ha mindezt átgondolod rájössz hogy várnod kéne még vele.
2011. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal értek egyet. Neked még egy szobanövény se való, azt hiszem, nemhogy heterotróf életforma.
2011. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Apudnak teljesen igaza van sajnos. Ha az én gyerekem lennél biztos nem kapnál addig másik kutyát, amíg nem foglalkozol eleget a labradorral.
2011. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit, Te milyen kis elkényeztetett hisztigép vagy :O


"apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet..... "

És ne gyere ezzel a hülye dumával, hogy Neked milyen szörnyű életed van téged nem is szeretnek a szüleid.

Felfogtad, hogy egy élőlényről beszélsz? Azért, mert már nem cuki kis gombóc, attól még ugyanúgy él és érez! Te meg képes lennél kihajítani, és újat magadhoz venni?

Gondolom Te még kisgyerek vagy, de számomra ez akkor is furcsa. Egy 7-8 évesben is kell, hogy legyen annyi felelősségtudat, hogy végig tudja ezt az egészet gondolni.

2011. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!