Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó a kutyaovi és a...

Mire jó a kutyaovi és a kutyasuli?

Figyelt kérdés
Nekem is van kutyám, és mindenféle külső segítség nélkül lett szocializálva (utcán ismerkedés és játék más különböző koru, nemü és fajtáju kutyákkal) és magamtól neveltem meg. Valaki mondja meg hogy ezekhez minek kell óvodába és iskolába járatni a kutyát?
2011. dec. 13. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy kell?

Aki akarja, hordja. Aki nem, az nem. Azért a kutyák/gazdák 90%-ra ráférne.

2011. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki nem bírja saját maga nevelni és szocializálni a kutyáját, az ne tartson ebet.
2011. dec. 13. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát valakinek esetleg nem annyira megy a kutyanevelés, és így mindketten tanulhatnak: a kutyus is meg a gazdi is.. :) Nekem pl kifejezetten jót tett! :D
2011. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Elenaaa ***** válasza:

A kutyasuliban a szép menetelésre, ültetésre stb. tanítják meg, ami pluszba jön jól ha a kutyát nem sikerült 100%-ban megnevelni.

A kutyaovit nem tudom, de nem látom értelmét, erre én is kíváncsi vagyok.

2011. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
A jővő kérlek az ilyen böszméket mind te ide küldik!!!
2011. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont !!!
2011. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vannak ismerőseim akik ilyen intézményekbe járatják a kutyájukat, de neveletlenebbek mint azok a kutyák akik nem jártak ilyen helyekre, hanem "otthon" lettek nevelve.
2011. dec. 13. 16:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lennék böszme, amikor is csak leírtam a véleményem.
2011. dec. 13. 16:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem az oktatónak ez nagyon jó üzlet, ezen kívül nem tudom mi értelme valójában. Azért fizetni hogy megtanítsanak arra hogy hogyan bánjak a kutyámmal? Minek vállaltam ha magam nem tudok megbírkózni vele? Én csak az én álláspontom mondom el, hogy ez manapság egyrészt divat, másrészt egy jó üzleti lehetőség.
2011. dec. 13. 16:47
 10/14 Elenaaa ***** válasza:

Kérdező! Szerintem nem vagy böszme, ez egy normális kérdés.

De azért nézd meg kicsit mind az írási stílust, mind a válaszok hasznosságát, mind a 3 db felkiáltójelet az üzenet végén!

A gondolatomat pedig fent tartom, a kutyaovinak nincs értelme szerintem.

2011. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!