Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tesóm szeretne egy kutyát....

Tesóm szeretne egy kutyát. Hogy beszéljem le róla? .

Figyelt kérdés
A testvérem szeretne egy kis kutyát. ezt nem úgy értem hogy egy kutyát hanem úgy hogy egy keveréket.... Hogy beszéljem le róla?. Inkább egy fajtaiszta nem?.
2011. dec. 13. 17:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs az fajtatiszta lenne..=(
2011. dec. 13. 17:22
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

"A testvérem szeretne egy kis korcsot. ezt nem úgy értem hogy egy kutyát hanem úgy hogy egy keveréket."


?? mármint milyen két fajnak a keverékét szeretné? :D


Egyébként, nem kell mindenképpen fajtatiszta kutya, a keverék is szerethető, tanítható, ő is hűséges, stb. Az persze nem árt, ha fajtiszta :D

2011. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon rosszul gondolkodsz! Mennyivel lenne jobb egy fajtatiszta - azon kívül, hogy többször annyiba kerül a megvásárlása és a tartása is?

Megfogadtam, hogyha valaha lesz kutyám, az csakis menhelyről befogadott keverék lehet. Náluk jobban senki nem tud ragaszkodni az emberhez...

2011. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
sokkal több esze van mint neked, egy korcs sokkal egészségesebb és tovább is fog élni mint az ilyen agyontenyésztett szarok.
2011. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy kedveském! nekem keverék kutyám van, és már egy csomó agility versenyen voltunk,az én korcs kutyámmal. És egy fajtatiszta, nagyon sok pénzbe kerül. És mi a jobb? Venni egy rakat pénzért egy fajtatiszta kutyát, vagy a menhelyröl egy keveréket, ezzek megmentve az életét? Ésd hidd el hogy egy keveréket ugyanúgy lehet szeretni tanítani, meg minen mint egy fajtatisztát. Gondolom nem versenyre akarjátok vinni. És ha a tesód azt szeretne, te minek szólsz bele? mellesleg a keverékek 80 százaléka inteligensebb néhány fajtatisztánál
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én téged sajnállak...hogy lehet valakinek ilyen borzalmas gondolkodásmódja :/
2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Amiért egy kutya korcs nem kell ennyire alul becsülni őket! Sőt! Sok betegségekben erősebb az immunrendszerük mint a fajtiszta társaiknak. Amiért egy kutya fajtiszta az csak annyit tesz h ismerjük a viselkedését és hogy mihez h viszonyul. Nekem is vannak korcs kutyáim és nagyon jól tanulnak! :)
2011. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne lebeszélned? Ő szeretne kutyát ha jóltudom. Majd ha TE akarsz egy kutyát, akkor TE döntöd el milyen legyen.


De ha jól veszem ki a kérdésből most neméppen rólad van szó. Hadd döntse el ő milyen kutyát szeretne. A lényeget pedig előttem leírták

2011. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én is kevérékekkel agility versenyzek ;)
2011. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Golden_gazdi


remélem neki soha nem is lesz saját kutyája ;)

2011. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!