Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős válaszra lenne szüksége...

Sürgős válaszra lenne szükségem! Menni fog? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
2011.12.10-én megszülettek a kiskutyáim (boxer), 2 kis sárga a mai nap nem evett, bekapta az anyja cicijét de kiköpte ( megpróbáltam kecske tejjel, állatorvos ajánlta, az se kellett neki cumiból) és kb. 17:00-tól folyamatosan sikítanak, vinnyognak, meleg vizes szivaccsal gyengéden törölgettük a pis pociaikat, egyébként nincs székletük. nagyon féltem őket, nem szeretném ha elpusztulnának! AKI VALAMILYEN OKOS TANÁCCSAL,ÖTLETTEL,JAVASLATTAL ELTUDNA LÁTNI NAGYON HÁLÁS LENNÉK NEKI!
2011. dec. 13. 23:22
 1/8 A kérdező kommentje:
kis pociaikat*
2011. dec. 13. 23:22
 2/8 anonim válasza:
2011. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a hasát kell törölgetni, hanem a nemiszervét a pisihez és a végbélnyílását a kakihoz. A mama is ezt csinálja.


Konrád linkje meg nagyon jó, csak az már önállóan evő kiskutyákhoz való.


Kutyatápszert ki kéne próbálni (a kecsketej is jó, de higítani kell azt is egy kicsit), de az lenne a legjobb, ha a mama etetné, mert a tápszeres kutyák szemproblémásak.

2011. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress fel egy hozzáértőbb állatorvost, aki tudja, hogy van már kutyatejpótló tápszer, ami sokkal jobb, mint a kecsketej.

A mamának nincs esetleg valami baja? Őt is lehet hogy meg kéne mutatni dokinak, meg úgy cakkumpakk az egész bandát.

A kecsketejet amúgy ugye melegen kapták? Bocs, ha hülye a kérdés, de mióta ismerek olyan anyát, aki a saját gyerekének hűtőhidegen adja a fejt anyatejet, inkább megkérdezem :D

2011. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Catz ***** válasza:

Hát ha folyamatosan sikítanak, akkor lehet, hogy herpeszesek :(

Tünetei:

A beteg kölykök étvágytalanok, a hasuk feszes, sárgás, híg bélsarat ürítenek. Gyakran nehezebben lélegeznek, a nyálkahártyákon pontszerű vérzések jelennek meg, illetve sós véres orrfolyás is jelentkezhet. A már tüneteket mutató újszülöttek megmentésének esélye nagyon kicsi.


De mindenképp ki kell hívni egy hozzáértő állatorvost!

2011. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvagyok képedve:( 3 kisboxer ma elhunyt:( amugy meleg tejcsit adunk nekik. Megyek nemiszevét és a popsiját langyos vizes ruhával megtörlöm. mostantól hígítom a tejet.
2011. dec. 14. 14:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Little Red válasza!!:O nagyon szépen köszönöm hogy írtál nekem!:) Nagyon meglepődtem, szegény kis kutyusok (4).. ahogy langyos ruhával megtöröltem a feneküket 2percen belül fejenként 1-2cm es kaki jött kifelé, ú de sajnálom őket, mostmár ezt fogom csinálni olyan 3-4 óránként. meg is etettem őket, bevágtak 18ml/fő-t alszanak, egy szót sem nyavíkolnak:P
2011. dec. 14. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
örülök h segíthettem!
2011. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!