Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért nevetnek...

Az emberek miért nevetnek mikor a kiskutyám nekiront az ő nagykutyájuknak?

Figyelt kérdés
Amikor az emberek sétálni viszik a kutyáikat és az enyém megtámadja a kutyáikat akkor miért kezdenek el nevetni? ( nem szoktam a kutyámnak hagyni) Ez nem vicces.
2011. dec. 14. 17:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vicces, valószínűleg vannak viselkedési problémái a kutyusodnak. Jártok suliba?
2011. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A te szemszögedből szomorú, a mi szemszögünkből vicces is egy kicsit. :)
2011. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
A kis harcias csipogó rátámad egy kutyára. Én is mindig röhögök rajta!
2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem járunk suliba ő egy csivava. a másik kutyánk ingen de ő nem. szerintetek kéne vele?.
2011. dec. 14. 17:06
 5/25 Tyler913 ***** válasza:
95%
Nem ártana.Nincs idegesítőbb,mint mikor a kis porbafingó görcs kutyák nincsenek megnevelve,és nincsenek tisztában az erőviszonyokkal.Aztán amikor a nagyobb megunja,és helyrerakja,Te fogsz sipákolni.
2011. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Oké. majd megpróbáljuk.
2011. dec. 14. 17:10
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Jaj, ezek a kutyatulajok általában őrültek. Valamelyik nap is kenyér a szatyromban, erre egy póráznélküli vizsla nekitolja az orrát. A gazdája meg: Jaj, öcsi, nem szabad. Anyád! Húzz a boltba kenyeret venni. Már attól is herótom van, ha megszagolnak. Miért kell ezt nekünk elviselni????? Én sem megyek oda szagolgatni a másik embert, vagy nem nyomok hozzá semmit.
2011. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
10%
Nekem van egy Yorkim.. És engem is nagyon bosszant ha nevetnek rajta.. Én arra gondolok, hogy mivel kicsi a kutyám és óriási hangja van lehet hogy ezen nevetnek, mert nem néznék ki belőle a nagy hangot.. Lehet hogy a te kutyusodon is azért mosolyognak.. :) ennyi erővel nekünk meg a másik kutya ugatása lehetne vicces..amilyen nagy a termete, olyan kicsi a hangja. :) ;)
2011. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
7-es vagyok. Tisztelet a kivételnek.
2011. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is kinevetném, pedig nekem is kistestűm van.

Egyrészt mert röhejes látvány, ahogy egy 30x akkora kutyára támad, mint ő maga. Nagyjából olyan, mintha Te rárohannál egy elefántra. De ez a kisebbik gond.

Egy jól nevelt, kiegyensúlyozott kutya nem viselkedik úgy, mint valami idegbeteg, és nem támad senkire és semmire ok nélkül. Arról nem is beszélve, hogy csak egyszer kapjon neki oda egy nagytestű kutya, és a tiédnek lőttek.


Kíváncsi lennék mennyi időt és energiát szánsz a nevelésére. És a nevelés nem azt jelenti, hogy elrántod a póráznál fogva, ha támad.

2011. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!