Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat nem bírom kibékíten...

A kutyámat nem bírom kibékíteni a macskákkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a probléma?
2011. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy a kutyám nem hagyja a macskákat és mindig megkergeti őket. néha néha nem bántja őket... de általában megkínozza őket(de csak finoman)mit tegyek hogy ne bántsa őket?.
2011. dec. 14. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor látod hogy ezt csinálja szólj rá nem/fúj határozottan, és zárd be valahova 5 percre. Ezt ismételd addig amíg nem fogja bántani a macskákat.
2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor a kutya nyugis állapotban van vidd oda a macsekokat eleinte lehet hogy kergetné csak el kell érned azt hogy a macsekok közvetlen közel legyen a kutyához,ilyenkor szerintem célszerű ha megpróbálod a blökit kézből etetni úgy hogy közben mellette legyenek a macskák,így a kutyában tudatosítani lehet azt hogy a macsekokat nem kell bántania.

Nálam nemrég volt egy olyan cicám akit nem lehetet megfogni és simizni se lehetett,szépen lassan egyszer egyszer elkaptam és kényszersimit kapott meg elkezdtem néha kézből etetni hogy jobban bízzon bennem ,most már ott tartunk hogy a többi családtagnak is hagyja magát néha megsimizni de még mindig parás a macsek :)

2011. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek!
2011. dec. 14. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát szólj rá... Vagy ha az nem elég, akkor menj oda, és úgy állítsd le.

Nem rosszindulatból kérdezem amúgy, de erre magadtól nem gondoltál?

2011. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnal rá kell szólni erélyesen, ha kergeti a macskákat. Nem szabad neki hagyni ezt! 20 cicám mellett 9 kutyám van. Egyik sem bántja a macskákat. Össze is vesznénk, ha nem így volna. XD Az előző kuvaszom, amikor hozzánk került, már felnőtt volt, kiéheztetett, és üldözte szintén a cicákat. Rá kellett szólni, majd bemutattam neki a cicákat. Eleinte nem hagytam őket egyedül. Mindegy mennyi ideig tart, akkor sem szabad hagyni, hogy kergesse őket. Ha a cicák félnek tőle,akkor rosszabb, mert menekülnek. Nem minden kutya akarja azonnal kivégezni a cicát, valamelyik csak megkergetné. Azért nem szabad hagyni ezt sem. A sziámi cicám igazi belevaló macska volt. Nem hogy nem félt, hanem direkt odament igazoltatni a kutyát, ha az rosszalkodott, akkor adott neki egy taslit. Végül összeszoktak, és nem lett semmi baj. Azóta egyik kutyám se bántja a macskákat, sőőőőt...


A szomszéd is állandóan trenírozza a két kutyáját, hogy ne bántsa a macskákat. Állandóan lehet hallani. XD

2011. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!