Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos. Ha tudsz...

Nagyon fontos. Ha tudsz segíts. Miért megy a kiskutyáimnak a hasuk?

Figyelt kérdés

most fialt 9 napja az angol bulldogom, és az első 4 napba nem is annyira, hanem most elkezdett menni a hasuk?

miért van ez?.. légyszi segítsetek mert nagyon félek, hogy lesz valami bajuk. mit lehet nekik adni h megálljon a hasuk?


2011. dec. 14. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit esznek?

Rendesen esznek? Élénkek?

2011. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha jól tudom akkor valami bélfertőzés csak egy tipp
2011. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen jellegű a hasmenés? (színe, állaga)
2011. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagy élénkek, meg kis izgő mozgók, így semmi bajuk, de mikor esznek és a nagy kutya nyalja őket akkor ilyen szinte víz és ilyen sárga színű. az egyik kiskutyánál meg észrevettem, mintha az anyatej ment volna végig..szóval fehéret.:SS
2011. dec. 14. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy túlették magukat, ilyen kicsiknél az a leg gyakoribb és az jár élénk sárgás hasmenéssel. Fecskendőből kaphatnak kamilla teát 3 óránként pár milit és az helyrerakja őket általában
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meg az anyakutyának is megy a hasa, arra gondoltam, hogy a tejen keresztül kaphatták el, megpróbálom a kamillateát, hátha rendbe jönnek, csak nagyon aggódok. de amúgy is semmi bajuk mert vidámat meg mozognak szóval nem letörtek, megy ilyenek.
2011. dec. 14. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Állatorvosra még nem gondoltál? Ráadásul pont ilyen kényes fajtánál...
2011. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt még bemásolom neked:

"A hasmenést a szopós kölyköknél nagyon komolyan kell vennünk; ezt erős féregfertőzés, az anyatejjel vagy a kiegészítő táplálékkal felvett anyagok, vagy a kölykök egészségének megromlása egyaránt kiválthatja. Ha a hasmenés 24 óránál tovább tart, értesítsük az állatorvost."


A szukának attól is mehet a hasa, ha engedted neki, hogy az összes méhlepényt megegye. Egyet szoktak hagyni, a többit kidobják.

2011. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
A méhlepény evéstől első két nap van hasmenése az anyának, nem a 9. napon. Sürgősen mutasd meg őket állatorvosnak. Ha csak a kicsiknek menne a hasa, akkor túlették magukat, egy kis joghurt segítene rajtuk. De hogy az anyjuknak is, az nagyon nem jó.
2011. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!