Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hill's tápról vélemények?

Hill's tápról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
K*rvajó.
2011. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemszeretem...ennyi pénzért szinte csak gabona van benne..
2011. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Iszonyat drága és a kutyáim egy hétig csak f...tak tőle. Ha valami betegség miatt speciális táp kell a kutyának, akkor biztosan jó, de alapból ezzel etetni nekünk nem vált be.
2011. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Hirtelen tápváltástól normális hogy megy a kutya hasa. Főleg ha ilyen minőségi tápról van szó. Szerintem nagyon jó kaja! Saját kutyám szívbetegség miatt kapott Hill's H/D-t, és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Emelett Mature Large Breed-et is kapott. Pet Shopban dolgoztam, a Hill's vásárlók mind meg voltak elégedve vele. Ugyanakkor egyértelműen a kutyád igényei szerint kell választanod. Bármilyen táp esetében előfordulhat, hogy a kutya nem reagál olyan jól rá. Volt olyan, aki Orijen-el (Acana felsőbb kategóriája) etette a kutyáit, és nem formálódtak tőle, viszont egy olcsóbb spanyol táptól gyönyörűek lettek. Milyen kutyád van? Fajta? Termet? Kor? Speciális igények?
2011. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik macskám kifejezetten szerette :) meg is ette a kutya elől.


Nekem nem vállt be, pedig anno a tenyésztő is ezzel etette.


Próba-cseresznye!

2011. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Francesca_ ***** válasza:
A tartalmához képest nagyon drága. Néhány olcsóbb táp (pl. josera, brit) sokkal jobbak.
2011. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!