Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne ideális?

Melyik lenne ideális?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kutya kell ami nagy (70cm fölött), jól kijön emberekkel , más kutyákkal mert már van egy vizslám tehát mozogni, túrázgatni is szeressen szőre hossza mindegy mert kint is bent is lehet de inkább a rövidszőrűeket szeretem mert nyáron nincs annyira melegük bár árnyék meg kerti tó van tanítani lehessen és legyen ember centrikus de ne menjen el mindenkivel. szeretem az olyan kutyákat amelyikek nem olyan tucat kutyák (tudom a vizsla az) tehát az sem hátrány ha kevés van belőle de azért lehessen kapni kis hazánkban is
2011. dec. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
német dog
2011. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az is fontos hogy egészséges fajta legyen
2011. dec. 15. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg Dán dog vagy boxer igaz az nincs 70 cm fölött vagy argentin dog ha jol neveled kiváló kutya
2011. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ír farkaskutya :)
2011. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, annak úgy a fele rajtad múlik ám...
2011. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk Rhodéziai Ridgeback-ünk van....
2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Magyar agár.
2011. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!