Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom 2 napja nem eszik,...

Kutyusom 2 napja nem eszik, sárgás folyadékot hány, fekszik, látszik, hogy gyenge, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

elvittem a helyi állatorvoshoz,megnézte van e láza,nem volt.

Nem csinált vele semmit,azt mondta ő nem tudja mi baja lehet.Sajnos itt ahol élk csak ez az egy orvos van.


2011. dec. 15. 18:44
1 2
 1/18 apancsi válasza:
Mindenképpen vidd el másik állatorvoshoz, vagy ha nincs rá lehetőség probálj meg kihívni hozzád egyett aki a közelben van
2011. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az orvos egy marha,lehet mérgezés is bélelzáródás stb.Sajnálatos hogy csak ez a szakbarbár van a közelben.
2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
széklete normális,vizet iszik
2011. dec. 15. 18:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell egy orvos, ezen nem tudsz egyedül segíteni. Ez annál komolyabb. Siess vele dokihoz, nehogy elpusztuljon.
2011. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Minii Vikii válasza:
Hát.. én nem vagyok egy állatorvos, de a kutyának legalább naponta egyszer muszáj ennie. Azért is hányt szerintem, mert kikészült a gyomra szegénykének. Azonnal hívj ki egy állatorvost neki.:(((
2011. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Itass vele tejet, kanalanként akár, vagy szemcseppentővel. Mérget evett. A tej segít. Le fognak engem hurrogni, de te próbáld meg!
2011. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kézmeleg tejet. Takard be! Ha hány, 20 percenként egy kanál oldatot, világos fekete tea 1 liter/ 1 kanál cukor, egy csipet só.
2011. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Én nem hurroglak le kedves utolsó, de gondolom mosod kezeid, ha netán elpusztul a kutya, mert a kérdező inkább az általad ajánlott "oldatot" diktálja a kutyájába, ahelyett hogy keresne egy normális állatorvost.
2011. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt volt az az állatorvos. Keress másikat.
2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

lehurrogtak

segíteni szeretnék

nem vagyok orvos, de van saját tapasztalatom

gondolom, ha orvost akarnál, oda mennél, de addig is ápolni kell a kutyát.

A beteget nem az orvos gyógyítja meg, hanem az orvos tanácsát hasznosítva az ápolója.

Mindenesetre jobb, ha nem hagyod kiszáradni, mintha csendben nézed, míg kimúl, vagy felépül, de szenved.

Sárga hányásra jó a tej.

Vállalom a felelősséget, priviben utólérhető vagyok.

Nem vagyok orvos, de kisebb kórságokból a családot is ki szoktuk kezelni, ill. ápoljuk a beteg embert vagy állatot, míg segítség nem érkezik. Nme kell ölbetett kezekkel nézni! Ha reszket, tegyél rá egy könnyű takarót!

2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!