Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terriernek macskahám?

Maoamom kérdése:

Yorkshire terriernek macskahám?

Figyelt kérdés

5 hónapos yorkimnak jó-e a macskahám? Amit a boltban próbáltunk kutyahámok közül, mind túl nagy és vastag volt a kis testéhez. Ilyesmi:

[link]


2011. dec. 16. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, próbáld meg, jó neki? Tökmindegy, milyen állatra gyártják, ha használható.
2011. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkora a yorkim, hogy a görényre való hám lett jó rá! Szóval, tökmind1! A lényeg, hogy ne szorítsa és ne lógjon sehol, mert beleakad a lába!
2011. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tökéletesen jó neki :) Azért kérdeztem, mert amiket próbáltunk kutyahámok, máshogy néztek ki mint a macskahám. A kutyahámnak a hasi résznél is volt összekötője nem csak a háti résznél. Azért gondoltam, hogy más. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 16. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Pórázon, nyakörvvel tud rendesen sétálni? Ha nem, akkor előszöz azt tanulja meg.
2011. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tud. 8 hetes kora óta gyakoroljuk. Szóval elég ügyes!
2011. dec. 16. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek neki hám? Nem értem.
2011. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért mert olyan pici a feje meg a nyaka, hogy simán ki tud bújni a legkisebb nyakörvből is. Szerintem az nem igazán biztonságos. Ezért inkább a hámot választottam. Kinek a pap kinek a papné, ahogy tartja a mondás. Szerintem feltettem egy egyszerű kérdést, nem arra voltam kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye magáról a hámról. Nem kértem, hogy boncolgassák azt, hogy tud-e rendesen sétálni stb... Bár igazuk van, sok yorkshire terrier kutyával rendelkező ember nem neveli, tanítja a kutyáját, de én nem ezek közé tartozom.

Köszönöm azoknak akik segítettek a kérdés megválaszolásában! :)

2011. dec. 17. 12:13
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Nézd meg jól a macskahámot, nehogy önkioldó legyen. Jártam úgy, hogy megláttam aranyos pici nyakörveket, gondoltam tök jó lesz a bébikutyákra gyakorolni. Vettem is mindegyiknek belőle. Aztán ahogy elindultunk, mindegyik lepattant róluk. Kiderült, hogy a macskanyakörv önkioldós, kisebb húzásra is szétpattan. Hogy miért, azt nem magyarázták el.
2011. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam és nem önkioldós :) Köszi, hogy figyelmeztettél! A cica nyakörv lehet azért önkioldós, mert pl a mi cicánk ki járkál a házból és a környező kertekben kóborol és ha lenne ilyen nyakörve és valahova véletlen beakadna akkor is ki tudna szabadulni. A kutya nyakörv azért nem ilyen mert a kutyák nem mennek olyan lehetetlen helyekre mint a macskák...

Ezt tudom elképzelni :)

2011. dec. 17. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
a rogz-nak van ilyen pici kutyahámja az sem volt jó rá?:)
2011. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!