Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjem ki a labat?

Hogyan szedjem ki a labat?

Figyelt kérdés

Ezt egyszeruen nem hiszem el!! Kb 20 perce kuzdunk, a kutya befekudt a radiator ala, aztan atfordult a hatara, ugy akart aludni, de a hatso laba beszorult a radiatorba. Nem tudom kiszedni, mert meg van ijedve es fesziti a labat meg gondolom rajtam is erzi, hogy meg vagyok ijedve.



Hogy a fenebe szedjem ki? Segitsetek! Nincs itthon senki aki tudna segiteni. Nem tudom, hogy dugta be de, hogy kiszedni egy muveszet az biztos.


2011. dec. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld "síkosítóval". Komolyan, valamivel kend be a lábát, ami csúszik, és ha kicsit ficereg, egyre jobban fog csúszni, és kijön. Meg próbáld hátrafele dugni, mert lehet hogy úgy szorult be, hogy előre húzta, ahol már nem jön ki. Mozgasd minden irányban, a kutyát meg próbáld nyugton tartani.
2011. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
És mialatt a kutya ott szenvedett, te fogtad magad, és beírtad ezt a kérdést, meg várod a válaszokat, ahelyett, hogy tennél valami értelmeset... gratulálok. -.-"
2011. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Utolsónak!Ezért van a gyakori oldal,hogy segítséget kérjenek,te ökör!Azt hiszed élvezi a kérdező,hogy szenved a lába a kutyának?
2011. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikerult!! :) Megemeltem es valahogy kihuzta.


Nagyon boldog volt a kis bolond, rogton odabujt, csakugy csovalta a farkat :))))


Koszonom a segitseget, aki meg nem tud segiteni az inkabb ne irjon!

2011. dec. 16. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is örülök,hál isten nem lett baja!:)
2011. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett baja szerencsére, csak nagyon megijedtünk mindketten. :))
2011. dec. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!