Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám furán nyújtogatja a...

A kutyám furán nyújtogatja a nyakát nyelés közben?

Figyelt kérdés
7kor megyünk dokihoz, volt már valakinek ilyen? amúgy jókedvű, van étvágya, iszik, játszik, jéghideg az orra. ma hányt egyet, de az nála nagyon gyakori a nyelőcsőszűkülete miatt, így nem tudom, mennyire függ össze. mire számíthatok?
2011. dec. 16. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinálja ezt a kutyám, amikor fennakadt neki vmi...

Szájába belenéztél, nincs-e a szájpadlására tapadva vmi?

2011. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megnéztem, és ahogy láttam, nincs semmi ott.
2011. dec. 16. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
:S akkor nem tudom sajnos
2011. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm... nyelőcsőszűkület? nem lehet, hogy már annyira szűkületes, hogy nehezen is nyel tőle? Vagy lehet torokgyulladás, kicsit fájhat a torka.

Kíváncsi vagyok, a doki mit mond.

2011. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap kiderült, hogy tüdőgyuszija van :( a hideg orr ellenére nagyon magas láza volt mikor bevittem.
2011. dec. 17. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Húha, az gáz. Remélem, jó kezelést kap és helyrejön. Mindenképp tartsd finom meleg, huzatmentes helyen, és csak szobahőmérsékletű (vagy annál kicsit melegebb) vizet kapjon enni! Kis kabátot (pl. egy régi pulóvert) is tehetsz rá.

Jobbulást neki!

2011. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Jobbulást neki!

2011. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!