Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos amstaff fülvágása...

Kondisarc kérdése:

4 hónapos amstaff fülvágása milyen áron mozog mostanában?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Mi a p*csá*ak??? Téged csonkítanálak meg és meglátjuk neked hogy esik....
2011. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
elviekben csak 3 hónapos korig vágnak fület de alapból 6-8 hetes kor lett volna ideális..
2011. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

az ilyen jellegű válaszok mint a tiéd nem túlzottan érdekelnek, nem az a kérdés hogy szerintetek le vágassam.

egyébként a fajtársaihoz képest hatalmas lógó füle van és játék közben is a fülén csüngenek néha szegény kutyának..szerintem így neki is jobb lenne a jövőben!

2011. dec. 16. 18:13
 4/16 A kérdező kommentje:

az első komentem az első válasz írójának szántam:)


elvileg le lehet vágni akármikor csak minnél fiatalabb annál jobb a kutyának is meg a pénztárcának is

2011. dec. 16. 18:15
 5/16 compactegon ***** válasza:
hát, én úgy tudom általában 44 hónapos koráig vágják. fogváltás alatt biztosan nem (az meg mostanában lesz), utána meg már lehet csúnyább lesz.
2011. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 compactegon ***** válasza:
*4 hónap, nem 44...
2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak olyan fajták fülének kupírozása legális, amelyiknél azt a fajtastandard megköveteli.

Amennyiben a kutyádnak nincs törzskönyve keveréknek minősül, ebben az esetben a fülének kupírozása illegális.

2011. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Kizárt dolog hogy egy amstaffnak hatalmas lógó fülei vannak. xDD Vagy akkor nem fajtatiszta tehát utolsó válaszoló kommentje van érvényben. Nincs olyan hosszú fül ami zavarná a kutyát a játékban, mivel ez természetes. Az ami zavarja kutyát az a látása egy pulinak. Sokan azt hiszik hogy ez így jó neki de próbáld ki hogy milyen ha a képedbe van egy adag haj. Egy kutyánál sincs másképp. Nem akarom belekeverni ezt de ez az egyetlen ami zavarja a kutyát. Képzeld az se zavarja ha nincsenek mellső lábai. Vannak ilyen kutyák és teljes életet élnek, te ehhez képest te pusztán a te érdekeidet nézve, hogy neked hogy tetszik, csonkítanád meg egy kutya fülét. Szégyen, hogy egyek mihez folyamodnak hogy kutyájuk "szép" legyen. Nekem rottweilerem van, de egyszer nem fordult meg a fejemben csonkítani a farkát ugyanis az hátráltatja a kutyát a beilleszkedésben és főleg abba hogy kifejezze magát.


Lesz*rom mi volt a kérdésed. De remélem jól megnehezítik a dolgod....

2011. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Először a kutya érdekeit nézzük ha már meg akarjuk csonkítani az egyik legfontosabb testrészét...
2011. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de, törzskönyves kutyáról van szó..


a másik válaszadónak csak annyit mondok hogy okoskodj máshol, a roti egy gyönyörű kutya, menjél foglalkozzál inkább vele. NE OFFolj!

2011. dec. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!