Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Káj mennyire megbízható...

Egy Káj mennyire megbízható őrkutya? Mennyit eszik?

Figyelt kérdés

100%-osan meg lehet benne bízni hogy elvégzi a rá bízott feladatot?


Felnőtt korában mennyi tápot eszik meg egy etetésre (hány dkg-mot esetleg kilót...) Egy felnőtt szuka és egy felnőtt kan egyaránt.



2011. dec. 16. 18:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

már ne is haragudj, de hogy lenne a kuvasz és komondor olyan, mint a káj vagy a kau???


EZ a hülyeség.


És egy szóval sem mondtam, hogy a KÁJ JOBB.

MÁS!

Más, mint egy kau, más, mint egy komondor.


És azt hol az isten nyilában olvastad, hogy a KÁJ a legerősebb kutya?

Légyszi, szúrd már be az idézetet... valahogy nem találom.



Vannak ilyen meg olyan KÁJok. De a kérdező jó eséllyel fog olyat kifogni, aki olyan, mint az általam fent említett kutyák.

(És igen, képzeld, képes eltépni a láncot. Ok nélkül nyilván nem fog úgy nekifeszülni. De én is láttam már ilyet. Biztos egy Kangal is el tudná tépni.)


És miből gondolod, hogy KÁJos fórumokon nem írok?


Na mindegy, én elmondtam, amit akartam, kérdező, dönts, ahogy akarsz, csak aztán nehogy egy menhelyen végezze az a szerencsétlen állat.

2011. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelmű, hogy nem írsz oda, mert ostobaságokat beszélsz a KÁJ-ról. :-) És úgy általában véve a pásztorkutyákról.
2011. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
És akkor aki KÁJ-t szeretne venni, mekora kerítest építsen?
2012. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

úristen ennyi drámát..

Nekünk is kájunk van és láss csodát még senki nem halt meg és nem kell 5 méteresek kerítés sem. És hogy miért? Mert egy baromian okos intelligens fajta és nem egy eszetlen vérengző gyilkos aminek fent be lett állítva. Az ilyen barom írások miatt terjednek az olyan pletykák h hú ez és ez a fajta "emberevő".

Én maximálisan megbízok az én kutyámba, és többnyire olyan dolgokat is megért amikre soha nem is tanítottuk, és elvégzi a rá bízott feladatot.

A házat rendesen őrzi, való igaz hogy barátságtalan emberekkel és kutyákkal szemben is nagyon, de mi például simán kinyithatjuk a kaput és nem szalad ki hogy megmarjon valakit. Az persze már más lenne ha valaki bejönne, de ok nélkül annak sem rontana neki. Az olyan rokonokkal pedig akiket nem kedvel kifejezetten konfliktuskerülő, úgyhogy olyankor félrevonul inkább.

Nekem nem tűnik nagy mozgásigényűnek inkább átlagosnak mondanám, ami pedig a kajálást illeti, nem eszik sokat csak amíg kicsi és növésben van. A miénk nyáron kifejezetten nem is kívánja a túl sok kaját. De mi egy nagy kutyatálat kb 25-30cm átmérőjűt szoktunk háromnegyedik rakni neki.

2012. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ááá, ezek a videók borzalmasak.....:O Fel sem foghatom, mi értelme van ilyen viadalokat rendezni, és erre kiképezni a kutyákat......brutálisan primitív egy népség, annyi szent! És szerintem azzal is van egy "kis" gond aki ilyeneket néz!!!!
2012. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!