Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik jó állatorvos?

Létezik jó állatorvos?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy nem fogjuk megtalálni az IGAZIT, állatorvost tekintve... Egészséges a kutyám szerencsére, apró problémáink vannak, amik engem mint kezdő gazdit megijesztenek és ezért már voltunk jópár alkalommal állatorvosnál... Szinte mindenhol azt tapasztaltuk, hogy a kutyust hanyagul vizsgálják meg, nem a megfelelő gyógyszert adják, nem figyelnek oda a higiéniára és nagyon drágák... Csomószor fizettünk ilyen 7-8-10 ezret szinte a semmiért!!! Emellett még csak nem is viselkednek kedvesen a kutyámmal, aki pedig egy szeretetbomba, az utolsó állatorvos meg úgy adott be neki egy injekciót, hogy két percig folyamatosan nyüszített, pedig ő elötte életében nem reagált fájdalmasan az injekciókra! Általában nem is lehet látni rajta, hogy injekciót kap...


Nagyon rossz kedvű vagyok és aggódom, hogy ha valamikor nagy szükségünk lesz állatorvosra, kihez mehetünk, akiben meg is bízhatunk...:(((


2011. dec. 16. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is ugyan ezek a tapasztalataim a dokikkal....
2011. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2011. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Nekem egy kutyám halt meg mérgezésben, meg lehetett volna gyógyítani, ha az orvos nem rossz gyógyszert ad be neki. Utána rengeteg állatorvosnál fordultam meg és végül akihez most járunk, rá azt tudom mondani, hogy tényleg igazán jó. Az előző kutyámat 13 évig kezelte, mikor rákos lett az utolsó hónapokban már nem lehetett vinni sehova, heti háromszor kijött hozzánk (nem kis kerülő) és beadta az inyekciót neki (alkalmanként 2 szuri). Sokszor nem is kért pénzt vagy csak a gyógyszer árát. Imádja az állatokat és utálja a munkáját a sok szemét ember miatt és a jelenlegi állattartási normák miatt. Volt, hogy más orvost ajánlott, aki jobban ismerte pl. a látászavari betegségeket. Több, mint 15 éve ő az állatorvosunk és nem cserélném le semmiért. És ami a legfőbb, tényleg ért ehhez és tényleg tud segíteni.
2011. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon elégedett vagyok az állatorvossal, akihez hordom a kutyáimat. Drágán dolgozik, az igaz, még átlagon felül is, de amit kiad a kezéből, az remekbe van szabva, legyen az bűzmirigynyomás, fertőzés kezelése, rutin ivartalanítás vagy komplikált operáció. Nekem megéri a felárat, ha tudom, hogy a kutyám jó kezelést kap.
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

20:42-es válaszoló és Doqd, ha budapestiek vagyok, vagy pest megyeiek, meg tudnátok adni az állatorvosaitok nevét?

Szükségünk lenne egy jó állatorvosra, nagyon köszönöm előre is!

2011. dec. 16. 20:52
 6/14 A kérdező kommentje:
*budapestiek vagyTok
2011. dec. 16. 20:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, bocs. :)
2011. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20:42-es vagyok

bocsi, Szegeden lakunk, sajnálom. Azért ne add fel!

2011. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
L.F.Ant állatorvosi rendelő, Budapest II. kerület, Bujdosó köz 4/a. Mindhárom állatorvos nagyon lelkiismeretes, Kántás Károlyt ismerem jobban, őt melegen ajánlom, de a többiekhez is bármikor beeshetsz, rendesek, segítőkészek, hozzáértők, mernek szakorvoshoz küldeni, ha valamiben nem profik, és nem zsebelnek ki.
2011. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!:)
2011. dec. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!