Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy golden? és miért?

Labrador vagy golden? és miért?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Jövőhéten megyünk egy golden,meg egy labi tenyésztőhöz,(goldenhez szerdán,labihoz meg pénteken.) nem tudom melyiket válasszam..mindegyik fajtához értek..de nem tudom eldönteni :S szerintetek?
2011. dec. 16. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik neked jobban megfelel. Eléggé mások ahhoz, hogy ne legyen nehéz a döntés.
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet értek.

De én a Labradort választanám. Számomra ez a fajta mint küllemileg mint tulajdonságaiban jobban passzol hozzám mint egy Golden.

2011. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Golden retriever!
2011. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A labrador egyáltalán nem házörző és nagyon könnyen elhízik. Én amit látok hogy minden 3. labrador el van hízva és úgy néz ki mint egy virsli. Ez amiatt van mert a lakásban van és az a napi egy órás séta nem elég neki, a kajamennyiség mellett.

A goldi sokkal jobb, sztem. Minden szempontból és még szebb is! :)

2011. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó..nagyon de nagyon nem értek veled egyett..a goldenről nem is beszélnék.ppffff
2011. dec. 23. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! xDD Ha nem hiszed nyisd ki a szemed. Az összes labrador gurul amikkel találkozok, nagyon csúnyák. Van egy két szép is, akiken úgy látszik, hogy oda figyelnek, normális kajamennyiség mellett, normálisan mozgatják, de alapvetően oda kell rá figyelni. Házörzőnek meg azért nem alkalmas mert ha elolvasnád a fajtatörténetét akkor tudnád, hogy éveken keresztül arra lett nevelve, hogy állkapcsát ne használja, mivel vadász kutya. Okos kutya meg minden de ha már választás akkor golden. Amúgy nem értem hogy a goldival miért nem értessz egyet mikor én csak azt írtam róla hogy szebb és jobb. xD Elmondanád, hogy mivel nem értessz egyet?
2011. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem goldenem van ha erre gondolsz és azért védem. Tacskó keverékem van és Ó német juhászom. Szerintem a német juhásznál kezdődik az ész, és a valamire valóság, tehát a kutya.
2011. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!