Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy gondoskodjak rola?...

Hogy gondoskodjak rola? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos meg kolyok, talan szerintem 9-10 honapos kutyusrol van szo. En varosban lakok tombhazban, o egy kozeli faluban (azt hiszem 5-6km) koboran. Talan 1-2 honapja ismertem meg. De nagyon szeretem es o is engem, en ugy erzem! Csak az a baj, hogy a szuleimet sehogy sem tudom ravenni, hogy megtarthassam. Nem tudom mit tegyek, mar itt a tel....biztos ez lesz az elso tele, amugy a neve Smiley. Legyszi segitsetek, nem tudom mit tegyek, hogyan segitsek rajta...?

13 eves vagyok, 7-edikes...

Legyszi segitsetek!


2011. dec. 17. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tudsz róla gondoskodni, ha nincs az utcán. Egy kutyának nem elég, ha szeretik...megfelelő helyre, élelemre, vízre, oltásokra van szüksége. Az utcán nincs biztonságban. Persze jó lenne tudni, hogy nem tartozik-e valakihez, mert attól, hogy az utcán kóborol, még lehet, hogy valamelyik udvarról jár ki.


13 évesen igen nehéz megoldani egyedül ezt a problémát. Beszélj a szüleiddel. Beszéld meg velük, hogy szeretnél segíteni a kutyán, és kérdezzék meg, hátha van valaki, aki be tudná fogadni. Ha pl. nagymamád kertes házban lakik, lehet, hogy szívesen befogadná.


Ha nincs ilyen lehetőséged, akkor a szüleiddel keressetek fel egy menhelyet, vagy fajtamentőket, hátha valakinél van szabad hely, vagy van ideiglenes befogadó.

2011. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha aszüleid nem akarják akkor ne probálkozz tovább azzal mert csak elegük lesz a kutyából... Inkább ha van lehetősége drá csinálj plakátokat és ragaszd ki őket, hátha meglesz a gazdája. Ha nem akkor pedig egy menhelyet kéne neki keresni.Hirdetést is fel lehet rakni internetre hátha valaki elviszi. ha mind ez nem vállik be megpróbálhatod még egyszer a szüleidet megkérni hogy karácsonyra kérde tőlük had fogadd be. (remélem segítettem...)
2011. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!