Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhoztam a kutyust, hogyan...

Elhoztam a kutyust, hogyan szoktassam le az ágyból?

Figyelt kérdés
tegnap hoztam el a kiskutyát az anyukájától.egész éjel sirt szegényke, de ha magam mellé vettem az ágyba, semmi baj nem volt. Erre mi a megoldás?Nem szeretném ha minden éjjel velem aludna
2011. dec. 17. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod becsuknod a füled, mert így a legjobb úton indultál el arra, hogy ágyba szoktasd.


Lefekvés előtt fáraszd ki, vezesd a helyére, adj neki valami játékot amit rágcsálhat, csukd rá az ajtót, feküdj le, és válj süketté.


1-2 nap és meg fogja szokni, hogy nem úgy ugrálsz, ahogy ő nyöszörög.

2011. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy hogy nem szoktatod rá.

Normális hogy sír, majd pár nap múlva abbahagyja, ezt el kell viselni, de ha felveszed, arra szoktatod, hogy addig vinnyogjon, amíg magad mellé nem teszed, így egy idő után már nem azért fog sírni, mert hiányzik az anyukája, hanem azért mert nem veszed fel.

2011. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

nekem így szokott rá. 5 éve :D

ez a jaj szegényke sir, aztán jaj, de még olyan piciii, aztán na már csak ma, aztán meg pityereg az ágyam mellett, és detökari. és ez ilyen kétoldali dolog. teis ugyanúgy hozzászoksz, mint a kedvenc kispárnádhoz. akkor van baj, ha a párodnak nem marad helye :) többé ne vidd az ágyra :)

2011. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd magad mellé az ágyba, és egyáltalán semmilyen módon ne foglalkozz azzal, hogy ő sír. Pár éjszakát ki kell bírni, ez a kölyökkutyákkal jár. Ha minden alkalommal törődsz vele, babusgatod, akkor nem fogja abbahagyni a sírást, hiszen eléri vele a célját, hogy foglalkozzanak vele.
2011. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, és az enyém is mellettem alszik 5 éve:)

Az első éjszaka rájött, hogy fel tud ugrani az ágyamra, és bevackolt a lábamnál. 3-4 éjszakán át 10 percenként keltem fel, és tettem vissza a helyére. aztán pár éjszaka után annyira fáradt voltam, hogy azt mondtam: "Oké, ezt a háborút megnyerted te kis 2 kilós gengszter"


De másban nem voltam ilyen engedékeny:)

2011. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ciposdobozt tettem az ágy mellé mert olyan pici volt:D lépcső :D
2011. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!