Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árak vannak az Egri...

Milyen árak vannak az Egri állatkórházban? Viszonylag olcsó vagy drága?

Figyelt kérdés

Ott egyszer voltunk 3 évvel ezelőtt. Most milyenek az árak? Ezekre lennék kíváncsi:


-Kölyök kutya oltás

-Veszettség elleni oltás

-Kan és szuka kutya ivartalanítása

-Chippeztetés


Azt már nem tudom hogy a vizsgálatért kell fizetni? Ha igen mennyit?



2011. dec. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korrektek az árak, nem mondom, hogy olcsó, de szerintem Egerben nem igazán van olcsóbb hely. A kölyökkutya oltás 3000 körül szokott lenni, a veszettség 3000 féreghajtóval együtt, kan ivartalanítása 10 ezer, szukáé 16(bár ezekre nem esküdnék meg), a chip regisztrációval 4-5 ezer körül. Én nagyon tudom ajánlani őket, hozzáértő, rendes dokikkal és jól felszerelt rendelővel.
2011. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem sokat változtak az árak. Azt tudom hogy jó dokik vannak ott. De már egy másik dokit kereseünk mert a miénk nagyon drága lett szinte nincsen semmilye.
2011. dec. 17. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és köszi!
2011. dec. 17. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A környéken talán a legolcsóbb, Miskolchoz képest sokkal. Esetleg még egy-két állatorvost tudok ajánlani, aki szintén nagyon korrekt, de árban kb itt vannak.
2011. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekelnének ők is. Meg ha meg tudnád írni hol hol találhatók pontosan az megköszönném...
2011. dec. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!