Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese gazdisok! Mennyire...

Havanese gazdisok! Mennyire szeretitek a havanese kutyátokat? (tudom hogy hü_ye kérdés)

Figyelt kérdés
Én nagyon de nagyon szeretem ! Szofinak hívják áprilisban lesz 2 éves.
2011. dec. 18. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
nekem nincsen de még szerencse mert olyan roda kis öleb.
2011. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, nagyon jó választás volt. Nekem fontos volt, hogy egy olyan kutyust vegyek aki szereti a gyerekeket, jól kijön más kutyákkal, jól elvan lakásban, könnyen tanítható. Ez mind bejött, uh én csak ajánlani tudom mindenkinek. Az egyetlen dolog ami kicsit bajos, hogy a szőrével minden nap foglalkozni kell. Soha nem vágatnám le neki mert olyan szép hosszú szőrrel, szóval megéri a melót...
2011. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

elsőnek üzenem menj a p*csába..


én is imádom a mienket, okos ,gyorsan tanul ,nagyon barátságos kutyákkal és gyerekkel , szerintem az egyik legjobb fajta a kistestűek közül ,nem hullik a szőre :)

mi hetente fésüljük ki és egy évben kétszer visszük kozmetikába és akkor jól lenyírják (ez főleg nyáron fontos hogy ne legyen annyira melege) én is mindenkinek csak ajánlani tudom 7 évig volt egy fehér havanese-ünk aki rákba pusztult el ,most van egy 6 hónapos barnás színű havanese-ünk :) imádjuk

2011. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem havanese-m lenne, akkor is végtelenül szeretném, szóval tényleg hulye kérdés:D

Igen intelligens fajta, csak nevelni kell, különben ideggörcs vakarék is válhat belőle.

Én úgy vagyok vele, hogy ha már hosszúszőrű fajta, akkor igenis legyen hosszú a szőre, mert úgy lesz igazi havanese kinézete. Egyszer volt életében megnyírva elég rövidre, mivel egyszerűen nem tudtam megbirkózni a csomóival, a kozmetikázásánál pedig nem voltam ott, nem tudtam szólni hogy oké, ennyi elég lesz. Irtó sok szőre van az enyémnek, nagyon dús, minden nap fésülöm, filcbontó sprayt használok, de még így is be kellett jelentkeznem a kozmetikába a napokban egy filcbontásra.

Kutyasuliba is járunk, nagyon élvezi. 1,5 éves, és épp most lopott el örömében egy díszpárnát, vitte oda a vendégeknek :)


Spikey a neve:

[link]

2011. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként még a szőrével kapcsolatban annyit írnék még, hogy amilyen nagy kihívás gondozni, annyira élvezem, és miután kijárom az általánost, leteszem a kutyakozmetikus vizsgát, addig pedig tanulom és beszerzem a felszereléseket :)
2011. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is kutya kozmetikus szeretnék lenni.

Szofit is minden nap megfésülöm. Kéthetente megy kozmiba és kéthetente van fürdetve. Mi sohasem vágatjuk le a szőrét.

Első : Mész te a pi_ába.

2011. dec. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!