Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 hónapos labradorom...

Van egy 2 hónapos labradorom Éjjel a kutyus be van zárva a kamrába. Este 11-kor fekvés, reggel 6-kor reggeli. A kettő között 3-5 felé nyüszít, és kaparja az ajtót. Ilyenkor kimenjünk hozzá, vagy hagyjuk, hogy megtanulja ilyenkor egyedül kell lenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne keljetek fel miatta korábban. Lehet, hogy pisilnie kell, azért nyüszít, de ha idősebb lesz, megtanulja visszatartani éjszakára. Vagy tudatni akarja, hogy ő már kialudta magát, kezdődhet a nap.

Rá fog jönni, ha sosem vesztek róla tudomást (de akkor tényleg soha!) hogy nincs értelme nyüszíteni. Még nagyon kölyök, persze, hogy tele van nem kívánatos viselkedésekkel. Már ilyenkor neki lehet állni leszoktatni róla.

2011. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
szegénykém. 2 hónapos labit bezárni?? gratulálok,szegénynek bele se merek gondolni milyen élete lesz. talán lekéne mozgatni.és többet foglalkozni vele..ha gondolod én tudok neked segíteni mer van 2 labim..ha segítség kell akkor küldj üzit..
2011. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Biztos nem vagy normális! Mikor a boxer kölxök ezt csinálta éjjel 3-kor, semmit nem kellett tenni, megitattam, adtam neki egy kicsit enni és játszottam vele! Ezután kifáradt és aludt tovább..NE zárd be a kutyát! Gondolom téged sem zártak anyádék a kamrába mikor aludni akartak..
2011. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
minek kutya ha kamrába tartod? gusztustalan, ajándékozd el a kutyát neked nem való !!
2011. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Már amelyik használható volt. Az az 1.

Imádom azokat az embereket akik úgy bírálnak, hogy nem tudják miről van szó. De ha hozzátehetem én meg gratulálok annak a kutyatartónak, aki hagyja, hogy a 2 hónapos kutyája éjjel a mínuszokban kint a kertben fagyjon meg. Egész nap kint játszik, éjjel meg alszik egy nagyot a melegben.....

2011. dec. 19. 20:37
 6/10 A kérdező kommentje:

Napközben mikor kitikkadt a sok játéktól, és elaludt a klassz kis kutyaházikójában, remegett a szentem, bevittük a kis plédjére és állati klasszat aludt.

A további nem hozzáértő gusztustalan kommentektől kíméljetek!

Kutyatenyésztőtől tudjuk 3 hónapos korában lehet éjjel kint!!!

2011. dec. 19. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Gratulálhatsz, de én meg neked gratulálok.

1. Ha máskor kérdezel, akkor írjál le minden körülményt.

2. Ha már mintagazdi vagy és beviszed, akkor miért a kamrába?

3. Ha 3-5 között nyüszít, akkor kipihente magát nyilván és unja a banánt, amennyiben igaz, hogy napközben egy egész kertben mozoghat..logikus, hogy ilyenkor kipihenten nincs kedve pár négyzetméteren ücsörögni..

2011. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mekkora egy farok vagy no koment
2011. dec. 27. 19:22
 9/10 A kérdező kommentje:

látszik sok a gyagya és értelmetlen ember.

köszönöm a segítségeket már mindenre megkaptam a választ!

2011. dec. 27. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Még én vagyok a farok (jelzem, nőként)..pont az ilyen intelligens emberek miatt járok erre az oldalra.. Olyan jól szórakozom azon, hogy ilyenkor aztán nagyon elégedettek tudnak lenni magukkal..! :) Sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok!
2011. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!