Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elcserélem a máltai kutyusunka...

Elcserélem a máltai kutyusunkat egy felnőtt, nyugodtabb kutyára. Szerintetek ez Francia vagy angol bulldog legyen? Van egy másfél éves kisfiam is, így fontos, hogy a kutyus szeresse a gyerekeket.

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
És ha a gyereked földhöz vág egy vázát, akkor őt is elcseréled egy jobb gyerekre?
2011. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LadyLoss ***** válasza:
100%

Minden kutya nyugtalan lesz ha nem foglalkoznak vele, és minden kutyánál elérhető, hogy nyugodt, megadó viselkedést tanúsítson, amíg a gazdái nem vele foglalkoznak.

Ne haragudj, de elmondásod alapján neked nem javaslok semmilyen kutyát. Várj pár évet, amíg a gyermeked nagyobb lesz és teljes figyelmedet egy élő, érző állatnak tudod szentelni, és olvass, tájékozódj sokat a felelős állattartásról, és nevelésről.

2011. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se. Vagy neveld meg a kutyádat, vagy keress neki gazdát és ne tarts állatot.

Pláne ne bulldogot.

2011. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy plüsskutyát javasolnék, fajtáját tekintve azt válaszd, amelyik a legjobban tetszik.

Aki nem tud/akar kutyát nevelni, annak egész egyszerűen nem való kutya, ezt mindenki érdekében jobb lenne beismerned. A máltai ideális választás gyerekek mellé, ha nem bírsz el vele, másikkal sem fogsz.

2011. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most kölyök kutyát szeretnél elcserélni? Én nem mernék bevállalni kisgyerek mellé egy idegen felnőtt kutyát,de ti tudjátok. Azon hogy nyugodtabb mit értesz? Kisebb mozgásigényű? Csendesebb? Lehet egy kutyaiskola is megoldaná a dolgot. Felnőtt kutya nem biztos hogy hozzá tud szokni egy gyerekhez. Én mindenképpen egy kis kölyökkutyára cserélném mert így összenőhet a gyerköccel és a gyerek is megszokja őt. Lehet várnotok kellene ezzel a kutyás dologgal még pár évet, míg a kisfiad tud "parancsolni" a kutyának.
2011. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ő tökéletes lenne: [link]


okos, szobatiszta és imádja a gyerekeket

2011. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ma 13:57-as vagyok. Egyáltalán szerintem el se cserélném:/ Ha úgy érzem, nem birok vele, odaadnám olyanoknak, akik tudom hogy bírnak. Attól hogy felnőtt egy kutya, nem biztos hogy nyugodtabb is. Mi a baj a máltaival? Szerintem ez sok mindenkit érdekelne itt most. Lehet lenne rá más megoldás is. Vagy most ott vakog a füleden és indulatból írtad ki ezt a kérdést?:D
2011. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondták még, hogy kutyát NEM KÖTELEZŐ tartani?
2011. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nevelés kérdése minden , talán többet kellenne elvinni lemozogtatni, mi a garancia hogy nyugodt kutya lesz a következő...


inkább ne vegyél kutyát majd később amikor a fiad is nagyobb lesz és te is többet tudsz egy kutyával foglalkozni, mert nem úgy megy hogy jaj a kutyám hiperkatív cseréljük el egy nyugodtabb kutyára...ha naponta többszőr elviszed sétáltatni játszol vele hidd el nyugotabb lesz ,csak jól ki kell fárasztani , hát ismerősőmnek a 3 éves francia bulldogja olyan mint egy kölyök szóval azhiszed hogy egy bulldog nyugotabb ??el kell keserítselek nem ,ők is igénylik a mozgást igaz a lustálkodást se vetik meg...

2011. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dizus ***** válasza:
100%
De kár hogy van kutyád!!!
2011. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!