Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Volt valakinek a...

Mi lehet ez? Volt valakinek a kutyájának hasonló?

Figyelt kérdés

Először kezdem azzal, hogy az állatorvoshoz holnap visszük a kutyát, és vállalni fogom a gyógykezelés költségeit!


A kutyám hasán, leghátul egy csomó jött ki. Először egy kicsi, de azóta picivel nagyobb lett. Még kezdeti stádiumba lehet, mert csak nem rég vettem észre, de nem tudom mi lehet. Igazság szerint csak a fizetésre vártam, hogy elvihessem, mert hát pénz nélkül mégsem vihetem. Az állatorvosunk sem olyan, hogy ingyen dolgozik.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lehet, tapasztalt már valaki hasonlót? Nagyon féltem, és aggódom érte, és legszívesebben már most elvinném, de nálunk nincs éjszakai ügyelet. Mire számítsak


2011. dec. 19. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne várj itt senkitől jóslatot meg távdiagnosztizálást, legfőképp azért, hogy ne készülj valami teljesen másra, mint ami valójában. Zsírcsomótól kezdve rosszindulatú daganatig bármi lehet, majd a doki megmondja.
2011. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, értem, csak hát nagyon aggódom, és tudod hogy van ez ilyenkor.
2011. dec. 19. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de azzal nem segítesz, ha felidegeled magad a válaszokon, meg azzal se, ha megnyugszol, és holnap szakad rád, hogy tulajdonképpen komoly. A legjobb az, ha nem készülsz semmire.
2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
A csomó fogalma elég sok mindent takarhat. Lehet puha, jól körültapintható, lehet kemény, lehet rücskös szederszerű. Mindegyik más bajra utal. Holnap megmondja az orvos. Reméljük csak megütötte és egy vérhólyag.
2011. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 19. 21:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez viszonylag puha, és az emlőjén van. Nincs neki kiskutyája, de ott mégis nagyobb.
2011. dec. 19. 21:25
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Az emlőjén vagy körülötte? Puha és piros?
2011. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az emlőjén, nem piros, csak puha.
2011. dec. 19. 21:58
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Mindkettőn, vagy csak az egyiken?

Szóval arra szeretnék kilukadni, hogy esetleg meg van duzzadva a cicije. Mert akkor álvemhes.

2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az egyiken, leghátul.
2011. dec. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!