Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb pásztorkutya?

Melyik a legjobb pásztorkutya?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Ár?
2011. dec. 20. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen célra, milyen körülmények közé???
2011. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez lenne a kérdésem...
2011. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Border Collie-k nagyon jó terelőkutyák, viszont fontos, hogy munkavonalról kell kennelt választani! Ez mindegyik kutyánál így van, ha pásztorkutyát szeretnél és terelésre "használnád".

A törzskönyvezett munkakutyák úgy tudom bőven 100.000Ft fölött vannak.

2011. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy terelésre kellene. Azt se, hogy őrzésre. Semmit sem írt. Ennyi erővel azt is kérdezhette volna, hogy melyik a legjobb teherautó és mennyibe kerül?
2011. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam a kérdésből, hogy terelésre kell neki. De majd kiderül.


Baj esetleg, hogy leírtam a terelés kapcsán a dolgokat?

2011. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig leírta,hogy mire kell.Pásztorkutya érdekli,nem juhász.
2011. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja, hogy mire gondolt!? Mellesleg pont a pásztorkutyák nevében szerepel a "juhász" szó.
2011. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Border Collie

ára: 150.000-200.000ft

ha jó tenyészetből való és törzskönyves

2011. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten terelésre, de valóban, van 30 birkánk, az eddigi kutyák mindig megtámadták őket. Ezért szeretnék egy olyan kutyát, ami természeténél fogva nem támad rájuk, plusz loptak már tőlünk hasas állatot, szóval vigyázni is kéne rájuk..

A border collierről tudtam hogy nagyon jó, de 100ezrem most épp nincs felesleges, ezért kérdeztem, hogy milyen lehetőségek vannak.

2011. dec. 21. 09:32
 10/12 A kérdező kommentje:

Tehát tulajdonképpen bármilyen kutya érdekel, ami ezt a posztot be tudja tölteni, én nem szánnék rá 50 ezernél többet.

Kennellel nem számoltam, laikus vagyok, de arra gondoltam, hogy egy ilyen eb hozzá van szokva a nomád élethez, simán alhatna a barikkal az istállóban. Nem?

Kaját pedig minden nap kapna frissen főtt húst, mert más állatokkal is foglalkozunk, elég nagyban. A bari nálunk csak "fűnyíró"

2011. dec. 21. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!