Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ennyi séta beagle kutyumnak?

Elég ennyi séta beagle kutyumnak?

Figyelt kérdés

(Én elegendőnek találom)

Reggel viszem 30-45 perce (de inkább 30 szokott lenni ,mert sietek suliba)!


Amikor hazajövök suliból 40-50 percet (változo)


És este mikor hazajövök edzésről 60 percet/1 órát!

Ezek közül összesen kb. 40 percet szabadon van (ha apa kivisz a dombra :) ez ugy 3 naponta van,amugy ugy 15 percetet lehet elengedve velem)


hétvégén meg egybe szoktam vele sokat sétálni ezt nem tudom megmondani mennyit!


Szerintetek ennyit elég minden nap sétálni?Vagy lehetne kevessebbet is?Vagy többet?


Minden választ szívesen várok!

Az is érdekelne ti mennyit sétáltatjátok a kuytátokat és milyen fajta!De a kérdésemre is elég válaszolni :)


2009. máj. 18. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a szintén beagle kutyámmal így sétálok:Reggel 15perc,suli után 1-2óra,4kor 1óra,fél nyolckor 1óra.De vmikor,amikor jobban ráérek(szünetek,stb..)akkor többet.


a válasz:szerintem eleget sétál,főleg,h el tudod engedni. :)

2009. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia.Hát a beagle kutyus igen aktív és mozgás igényes de szerintem bőven elég ha ennyit sétál én sajna csak esténkként szoktam vinni mert csak akkor tudom.
2009. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is beagle tulaj vagyok..napi 2x 3x viszem le sétáltatni..inkább 2x harmadik ráadást valaki mástól kapja a családból xD..

Amúgy az én kutyám csak sétáltatáskor aktív...lakásban meg mintha lelőtték volna..olyan unalmas xD..mindig láb alatt van..és most hullajtja is a szőrét..

Odalent meg úgy viselkedik hogy vagy elhúz engem a francba vagy pedig lemarad szaglászni és húzhatom...sokszor van miatta izomlázam:S

Amúgy nemrég kaptam őt...2éves,elment tulaj külföldre..lehet depressziós..:S

2009. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hello!


Nekem is beagle kutyusom van, eddig kint volt,de nálunk minden szétgányolt az udvaron amit csak találált,le se lehetett lőnni. Volt olyan is ,hogy egész nap vele voltam sétáltattam stb...de nem használt neki! Sztem igazából te sem ennek a függvényében nézd,hogy elég e vagy sem annyi idő amennyit a kutyusra szánt. Hanem ha tudsz még többet és szeretsz is vele lenni akkor vidd többet ha meg nem akkor nem nagyon tudsz mit csinálni vele! Visszatérve a kérdésre nekünk most be kellett zárni egy nagyobb területre hátra mert tényleg mindent tönkretett a kertben és az a helyzet,hogy azóta minden nap viszem sétálni 1-2-3 órát amennyit csak tudok van amikor ki van engedve napközben is és azóta tudja,hogy amikor kint van akor ha gyedül hagyjuk sem nyúl semmihez szóval megértette miért zártuk be. Igazából ez saját tapasztalat is meg olvastam is,hogy egy beagle-el nem tudsz annyit foglalkozni amennyit szeretné vagy kéne vele mert a nap 24 órájában vele kéne lenned és ez sem elég neki, de mint látod ez is más az én kutyám van amikor fél óra sprint után sem hal meg másé pedig folyton csak alszik meg eszik és ennyit csinál! Bocsi a hosszú válaszért,de szerettem volna minnél többet segíteni ahogy nekem is tették régebben:)


Szia!

2009. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez csak a séta.Séta után vagy előtt vagy máskor mindig ugrok vele meg játszunk(labda,sapka ...) szóval csak a séta ennyi amugy még szoktam vele lenni azon kívül is! :)

és köszi a választ,egyépként az én beaglöm akkor is fut amikor már látszik,hogy alig tud menni!

2009. máj. 19. 07:15
 6/6 anonim válasza:
A beagle nagyon mozgás igényes. De én reggel 20 percet vagyok lent délután 30-40 percet és én is este egy órát. nem sok.szereti a mozgást.
2011. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!