Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Indokolt volt-e az öregember...

Indokolt volt-e az öregember felháborodása?

Figyelt kérdés
Sétáltattam ma a kutyámat és nem szereti a pocsolyákat de annyira nem hogy hiába hívom nem jön át, persze ha játék van nem érdekli akkor belefut. Azt gyakoroltatom vele hogy ne tartson tőle hanem tudjon szépen jönni pont ez történt ma is és fogta magát leült egy pocsolya előtt én meg megvártam hogy elmenjenek az emberek és át akartam hívni rajta. Erre egy vén öregember a kórosan elhízott dalmatájával elkezd nekem kiabálni hogy "fogja már meg a kutyáját ember nem látja hogy pocsolya van."
2011. dec. 20. 15:35
 1/7 anonim válasza:
73%
Nem is értem minek kellett volna megfogni a kutyát ha pocsolya van, vén hülye ne is foglalkozz vele.
2011. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát aztán,,ott a pocsolja,,mást ez miért zavar? Mit dumál bele akár ki is az,főleg ilyen hang nemben.

egyébként amikor az én kutyám fiatalabb volt ő is ki kerülte,de most nem számít,néha ideges is leszek tőle mert pont a lépcsőház előtt lép bele és akkor már moshatom a lábát.

2011. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pórázon volt és gondolom azt akarta hogy emeljem át , persze még kölyök és csak 5 kilós de könyörgöm ha 30-40 kilósan nem fogom én emelgetni. mondtam neki hogy foglalkozzon a saját kutyájával mert nincs sok ideje hátra. Megvártam hogy elmenjenek az emberek és szépen átvezetem a pocsolyán. Nem tudom felfogni miért szúrta szemét.
2011. dec. 20. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! A mi kutyánk annyira utálja vízet, hogy esőben úgy kell kivonszolni sétálni! És az öregség nme rgy előny csak negy állapot! : )
2011. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pff, ne foglalkozz vele.


Amúgy az enyém se szereti a pocsolyát, kikerüli őket :)

2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na puff. Amikor olvastam a kérdést el nem tudtam képzelni, milyen durva lehet... erre tessék. Ez semmi!


Indokolt volt, mivel a pocsolya ténylegesen ott volt. :) Viszont az az ember akkor is idiótán viselkedett. Nem értem, miért érdekli, hogy te mit csinálsz. Gondolom felidegesítette ha már egyszer így odaszólt neked. Foglalkozzon magával, te pedig ne törődj vele.

Vagy máskor szólj vissza, hogy nem, mert te épp tanítod valamire.


Egyébként nem érdemes ezen fennakadni, szerintem nem akart rosszat. Nem is mondott semmi csúnyát.


Nekem a macskám volt ilyen évekig, kerülte a pocsolyát sőt a sarat és minden ilyesmit is. Gondolhatod, amikor leesett az első hó... csak a kutya lábnyomaiba volt hajlandó lépni, de akkor is 5 perc alatt tett meg egy 3 méteres utat, mert folyton megállt nyávogni vagy csak emelgette a lábát, de nem tette le. Felnőtt hím macska... A kutyáddal szerintem könnyebb dolgod lesz. ;D

2011. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni, hogy az őregség nem egy előny csak egy állapot! csak összekutyulodtak a betűk! Lehet, hogy öregszem? : )
2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!