Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » YORKI kutyus! Sziasztok a...

YORKI kutyus! Sziasztok a segítségetek kérnénk! Párommal nagyon szeretnénk egy yorki kiskutyát, ingyen, menhelyről v. gazditól, Pest és környékéről! Adjatok nekünk valami tippet hogy hol, merre keressük?!

Figyelt kérdés
A noén belül van egy minimenhely rész ott is voltunk de sajnos nem mi kaptuk.. Egy csomó menhely(állatotthon) weboldalát megnéztük már... Nagyon szeretnénk egy yorki kölyköt v legalàbbis fiatal kutyust Budapesten v. környékén! Azonnal el is tudnánk érte menni ès jó dolga lenne.. Tudjuk h ez nehéz mert közkedvelt és nem olcsó.. De magamból kiindulva nekem is volt egy spánielem 45ért vettem és mikor elköltöztem ingyen adtam oda egy családnak... Rettentően szeretnénk ezt a kutyust,kérek mindenkit aki bárhol tud egyet v. valami helyet ahol sanszos hogy lehet kérem szépen segítsen,Köszönjük!!
2011. dec. 21. 07:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni, de ha a kutyára már most sajnáljátok a pénzt, mi lesz később, ha beteg lesz?
2011. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Hovarju ***** válasza:
100%

és ha újra költözöl Őt is el fogod ajándékozni?


Egyébként próbálkozz a netboard yorki fórumán, hátha tudnak segíteni.

2011. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem,nem fogom őt is elajándékozni! A spánielemért is a szívem szakadt meg, de muszàly volt elajándékoznom mert 200km-el arrébb költöztem egy albérletbe...Ezt követően kb. 4 évre rá tudtam venni egy lakást Pesten.. De annyit mondhatok h a spánielemnek is nagyon jó világa volt,kötelező oltások,havonta egyszer kutyakozmetika,2havonta egyszer rutinvizsgálat állatorvosnál,sok játék,nagy séták,változatos koszt stb.. Csak most nem állok a legfényesebben és ezért is kérdezem itt,hátha... Nagyon tetszik a yokshire..
2011. dec. 21. 08:39
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Rakj félre pénzt! Az első két hónapban kb. 50eFt-ot hagytam ott az állatorvosnál.

Mi lesz, ha így jársz te is?

2011. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, amiért ezt írom, de ha csak azért kellene menhelyről, mert szinte ingyen van, sürgősen verd ki a fejedből. Menhelyre általában a szaporítóktól való, gyakran

örökletes beteg yorkik kerülnek (itt van ez a link, melyek a leggyakoribb bajok

[link] ), ami rendszeres orvosi ellátást igényel. Egy törzskönyves kutyus árának sokszorosát, és mindig ott lesz a szomorú tudat, hogy a te kutyusod nem olyan egészséges, szép és boldog (hiszen szenved a bajaitól), mint lennie kellene!

Inkább gyűjtögess még egy-

két évig, ha nagyon szereted ezt a fajtát (havi 5000 Ft, vagy ha megkívánsz valami

édességet, luxuscikket, beteszed az árát a borítékba),

hamar összejön. De addig ne vegyél, amíg nem lesz az oltásokra (bár a tenyésztőnél már jó páron átesik, de még kellenek ismétlők+veszettség

elleni is), felszerelésekre, jó minőségű tápra (legalább egy éves koráig prémium minőséget kapjon, hogy megfelelően fejlődjön!), szóval, nem olcsó mulatság,

sok lemondással jár. Ajánlom neked, hogy olvass el néhány cikket innen: olcsokutya.info

2011. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Ez nem hirdető oldal..


Keress tovább menhelyek oldalain, írd ki fb-ra stb.

2011. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


...

De arra készülj fel, hogy az ingyen-, és "óccsó yorki" nem véletlenül van ingyen... Egy egészséges, fajtatiszta kutyát senki nem ad ingyen, és nem ad le menhelyre sem. Ezek a kutyák minden bizonnyal keverékek, vagy betegesek.


És arra is készülj fel, hogy egy kölyök kutya az első pár hónapban MINIMUM 30-40 ezerbe fog kerülni.

2011. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket! Sajnos épp az előbb vitték el mind a kettőt,egyből hívtam de ez az én szerencsém,pedig nagyon édik voltak... Kérlek ha láttok hasonlót osszátok meg velem,köszönöm!!!
2011. dec. 21. 11:16
 9/39 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2482786-talal..


Ő most talált egy yorki kutyust, lehet, hogy vemhes.

2011. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Aha,most olvastam jó neki!! Nagyon szeretnénk egyet már de mindig lekésünk róluk.. Szóval ha láttok valamit nagyon örülnék ha jeleznétek,köszi!
2011. dec. 21. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!