Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyám vemhes lenne?...

Talált kutyám vemhes lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 nappal ezelőtt találtam egy yorki kutyát szerintem olyan 5 év körüli lehet de lehet,hogy több!Mióta itt van napról napra mintha rosszabbul lenne:S első nap még jött utánnam de mostmár nem,alig sétál csak fekszik,hányt,tegnap pedig észre vettem h. a cicijei úgy megvannak dagadva!A hasa annyira nekem nem feltűnő mert nagy a szőre a cicik hihetetlen nagyok!Szerintetek vemhes lenne?
2011. dec. 21. 10:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem terhesség(vemhesség),hanem sokkal inkább betegséggyanusnak tűnik...szerintem sürgősen(de még mindenképp az ünnepek előtt,amikor csak ügyelet lesz) vidd el állatorvoshoz!!!Neki vannak műszerei,majd megmondja...
2011. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Akiteki ***** válasza:
Amikor kutyát talál az ember, első dolga az állatorvossal megvizsgáltatni. Pont az ilyen esetek miatt. Ha szeretnéd, hogy éljen még néhány napig, akkor sürgősen vidd el orvoshoz.
2011. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És nézesd meg, hogy van e benne chip...nem szoktak yorkshire terrierek csak úgy az utcán mászkálni.
2011. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszok,ma 2 kor viszem állatorvoshoz csak addig szeretnék megbizonyosodni róla,mert már nagyon ideges vagyok miatta:S h.tudnám meg biztosra hogy ez terheség-e?még nem volt vemhes kutyám sosem:S
2011. dec. 21. 11:00
 5/24 anonim ***** válasza:
úgy, hogy elviszed az állatorvoshoz és majd ő megmondja.
2011. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hát nem tudom h.chipes kutya lehet-e szegényn agyon elhanyagoltnak néz ki se a szőre visszavágva se megfürdetve:S semmi......és a cici megduzzadása ha tényleg vemhesség lesz akkor megvan az ok h.miért rakták ki szegény szűrét:S
2011. dec. 21. 11:04
 7/24 anonim ***** válasza:
Majd leírod, hogy mit mondott az orvos? Már kíváncsi lettem. :)
2011. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem állvemhesség. ha érdekel leírom mi az
2011. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mi van vele:S most kibújt a házából sétálgat magának,bevágott 2 bundás kenyeret....meg lyukat kapart magának a hungarocelben:S már nem tudom h.ez betegség vagy mi:S de az állatorvos azt mondta hogy várjunk még 1-2 napot és majd utánna megnézi,szóval ma nem megyek vele az orvoshoz majd csak holnap!de nem tudom mire gondoljak...
2011. dec. 21. 11:38
 10/24 A kérdező kommentje:
a hasa feszes....a cicije meg nagyon nagy:S egyszer pihenős kedvében van egyszer mászkálós...nem tudom hova tenni:S de holnapig megöl az ideg:@
2011. dec. 21. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!