Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer olyan menhelyet,...

Valaki ismer olyan menhelyet, ahova csak beállítok és befogadják a kóbor kutyát?

Figyelt kérdés
(Budapesten keresek) Ha ismertek ilyet légyszi írjatok.
2011. dec. 21. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Vidéki vagyok, de szerintem bármelyikbe. Nálunk egy menhely van csak, de nagy nehezen befogadják a kutyákat, sokkal morcosabbak amiatt, hogy megint egy kutya, amit etetni kell, de azt se tudják, miből... Mamámék egy társasházban laknak még néhány lakással és lakóval együtt, és a múltkor betettek kb négy kiskutyát hozzájuk a kicsi közös udvarra. Nem tudták megtartani, meg úgy egyébként is... Szóval bevitték őket a menhelyre, ott meg tökre kiakadtak, hogy születik otthon kutya, és mindenki beviszi hogy betették meg találták... Szóval szerintem nyugodtan vidd be, be fogják venni, bónuszba még vihetnél néhány kutyakonzervet vagy tápot, esetleg néhány régi rongyot, törölközőt, pólókat, amiket alájuk tudnak tenni, nálunk ezeknek nagyon örülnek.:)
2011. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem találsz.

Teljesen tele van mindenki.Az Illatos van egyedül, ahol beveszik, de az nem menhely, hanem gyepmesteri telep. Viszont, ha netán keresik az általad talált kutyát, ott megtalálhatja a gazda.

2011. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A menhelyek nem azért nem örülnek egy-egy újabb jövevénynek, mert utálják azokat, hanem mert NINCS HELY! Általában 120-150%-on üzemelnek.
2011. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm mondta, hogy a környéken van 4db pár hónapos német juhász kutya. Én még nem láttam őket, de barátnőmmel tervezzük, hogy megkeressük őket, és bevinnénk valahova, mert mi nem tudjuk befogadni :[

Illatos útra tuti nem viszem....ott elaltatják őket ha már sok van stbstb.

És csak úgy bárhova meg nem akarok menni, mert félek, hogy pofavágás lenne, meg hogy nincs helyük. És utána meg nem tudunk velük mit csinálni...:s

2011. dec. 21. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a Németjuhász fajtamentőknél.
2011. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbarettó ***** válasza:
ja a németjuhász fajtamentőknél,ja és ha nem tudnád lehet h csak nj keverékek de akkor is beveszi őket a németjuhász fajtamentők :)
2011. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!