Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi vagy Moszkvai...

Bernáthegyi vagy Moszkvai őrkutya?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan kérdésem lennem, hogy vettünk egy Bernáthegyi kutyát egy éve, viszont egyáltalán nem lusta kutya, de nem is bántja az idegeneket és nem tudjuk eldönteni hogy most akkor Bernáthegyi-e vagy moszkvai őrkutya. Linkelek két képet. Várom a válaszokat.

kisebb korában


[link]


[link]


2011. dec. 21. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egséz alakos kéne de ha bernáthegyinek adták el akkor biztos az és nem moszkvai.
2011. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy másik kép :) Köszi a választ!

2011. dec. 21. 15:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én találkoztam már gazdival a kutyasuliban, akinek mi mondtuk el, hogy a kis hegyimentője az egy Moszkvai őr... Jó lenne egy egész alakos kép róla, de leginkább a temperamentumát kellene látni.
2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igazából csak szeretnénk tudni, mert ha ez ha az akkor is szeretni fogjuk. :) Itt egy kép amin jobban látszik.


[link]

2011. dec. 21. 16:05
 5/18 Akiteki ***** válasza:
70%
Ha nincs papírja róla, akkor a keverék.
2011. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a szüleinek volt törzskönyve neki nem, láttuk is őket csak nem tudjuk eldönteni :D mert mi van ha mégse az:O mert túl aktív, bár az idegenekkel nincsen baja
2011. dec. 21. 16:10
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Én moszkvai őrkutyának tippelem.
2011. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Attól, mert láttál két kutyát, akinek állítólag van törzskönyve, még más is befedezhette a mamát. Egyébként meg a moszkvai elég ritka, nem valószínű, hogy bernáthegyiként árulnák.
2011. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem , értem.... köszi a válaszokat. Kicsit elhamarkodtuk ezt a vásárlást, körültekintőbbnek kellett volna lennünk. Előtte egy Újfundlandink volt...törzskönyves, mivel akkor sosem használtuk a törzskönyvet, nem kellett semmire, úgy gondoltuk minek nekünk az. Mert nem volt olcsó... hozzáteszem :D hát kellett volna most is. :)
2011. dec. 21. 16:47
 10/18 Barbarettó ***** válasza:
100%
ez egy bernáthegyi mert a moszkvai őrkutya máshogy nz ki :DD
2011. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!