Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál már kooikerhondjét?

Láttál már kooikerhondjét?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl. szépen sétált a gazdája mellett, kiegyensúlyozottnak tűnt...

Mit csinált?

Milyen volt???


2011. dec. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Láttam nem egyet - (nemzetközi) agility versenyeken többel is versenyeznek - leginkább a skandináv országokból jövők. Nekem nagyon bejövős kutya :o) 2014ben Magyarország rendezi a European Opent - ott nagy eséllyel találkozhatsz velük.
2011. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Láttam már párat kiállításon. Egy kicsit félénknek, bizonytalannak tűntek. Nekem nem igazán jön be ez a fajta, olyan jellegtelen vagy nem is tudom.
2011. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Láttam,kiállításokon 2-t :) Egy kant meg egy szukát..nekem sem jönnek be,visszahúzódó kutyák,egyébként aranyosak,csak nekem furcsák :) Azt hiszem ez a 2 van tenyésztői kezekben :)
2011. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Most ezért miért kell lepontozni?Mert elmondtam a véleményem..? ;)
2011. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, nekem okés hogy ez a véleményed, te így láttad, én még nem láttam egyet sem élőben, ezért kérdeztem. Nem tudom ki volt aki ezért lepontozott, mindenkinek lehet véleménye, azért mert nem tetszik a vályasz attól még nem kell lepontozni.
2011. dec. 30. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Én Hollandiában élek, itt több is van, bár nem annyira elterjedt, ahhoz képest, hogy holland kutya. Szerintem aranyosak.
2012. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!