Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a kutyáknak, ha felragyasz...

Fáj a kutyáknak, ha felragyasztják a fülét?

Figyelt kérdés
És ezt hogy,és meddíg kell csinálni?
2008. márc. 28. 07:56
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi!:felragasztják...:P
2008. márc. 28. 07:56
 2/8 A kérdező kommentje:
arra gondolok amikor azért ragaszják fel, h "feláljon", és hegyes legyen...
2008. márc. 28. 12:53
 3/8 anonim válasza:
100%
Kérdezz meg egy felfragasztottfülű kutyát...én ellene vagyok az ilyen dolgoknak..szegény kutya ugy született ugy szép ahogy van..nem kell neki kellemetlen dolgokat okozni!szerintem ha szereted akkor nem csináltatod meg azért,hogy ,,szebb" legyen!
2008. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fáj. Nem csak felragasztásról van szó. Átszabják előtte a kutya egész fülét, kivágnak belőle, stb. Fáj hát.
2008. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ezt már nem is engedélyezik..nekem faj kutyám van,de már a fülét nm csonkolták pici korában pont ezért.
2008. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nemszabad felragasztani!!!!!!!!

Föl áll az ha föl akar! akkor vsak a porcot töröd el neki! Régen mi is ezt csináltuk sajnos! és csak rosszat csináltunk vele! milyen a kutya fajtája? nekünk németjuhász. És 9 honapos korig kel hogy feláljon teljesen szoval addig van idő. Egyépként fájdalmas

2008. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Yorkshire terrier a kutyus, csak azért kérdeztem mert egyik ismerősömnek van ilyen kutyusa, és ő mondta h én is csináljam ezt, mint ő...De mivel nem akarok a kutyinak rosszat, ezért jártam utána, h fáj-e, fájna-e neki...Amúgy, köszönöm szépen a válaszokat!:)
2008. márc. 31. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj,csak zavarja őket,de 3-4honapos korig feláll.ugy kell,h 2nap kötözve,3 nem vagy ilyesmi,de mindig cserélni kell a kötést.minden nap.nekem nem kellett neki kötözni,magától állt,amiota nálam van.9hetes korától.most 16hónapos lesz.fogváltáskor lehet,h lekonyul.kálciumot kell neki adni,meg most is,a doki megmutatja a kötözést is,meg a kálciumot is megmondja mennyi kell neki.
2008. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!