Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor megfáztok, esetleg...

Mikor megfáztok, esetleg tüdőgyuszitok/influenzátok van, hogy zajlik a kutyázás nálatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kertes házban lakunk, úgyhogy hál' isten nem kell napjában 5x leszaladgálnom velük pisilni, hanem csak zombi-üzemmódban ellejtek az ajtóig, kicsukom őket, aztán 10 perc múlva beengedem, már ha eszembe jut. Mindig nagyon szurkolnak, hogy mielőbb meggyógyuljak.
2011. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont most akartam feltenni ezt a kérdést!:) Én még egy olyan kérdést is hozzátoldanék, ha nem bánod, hogy a kutya is elkaphatja tőlem?

Remélem nem haragszol, hogy én is csak kérdeztem!:)

2011. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 pulcsival és meleg sállal történik a séta. :)

Ha komolyabb bajom van és az ágyból nem tudok felkelni, akkor elhívom pár napra valamelyik szülőmet és ő segít ebben.

2011. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig szerencsére ilyen nem volt, mióta megvan a kutyám. De ha arra a részére lennél kíváncsi, hogy hogy viszonyulok/nék hozzá otthon... akkor leírom azért :)

Nos, ha én lennék beteg, akkor nem puszilgatnám agyon, nehogy elkapja. De most pl. ő volt beteg, nem érdekelt, ugyanúgy puszilgattam, mintha egészséges lenne :)


Ha nagyon halálomon lennék, akkor a férjem vinné le sétálni (néha így is besegít :)).

2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Vírustól függő, hogy elkaphatja-e. Nálunk már volt, hogy elkapott a kutya vírusos torokgyulladást a gyerekektől.
2011. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első egy-két napban még egész jól tolerálják, hogy épp csak pisilni járunk ki, a harmadik napon látszik, hogy már nem annyira megértőek, aztán a negyediken így vagy úgy de muszáj hullára fárasztani őket, különben nem tudok többet pihenni :)
2011. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Nálunk szerintem ez egy olyan lenne, hogy akár lázasan is mennem kéne ki a kertbe. Ugyanis szeretetéhes kölyökkutyám van és megköveteli a mindennapos neki kijáró foglalkozást. Rádaásul mindenkit szeret a családban, de egyedül én tudok vele úgy játszani, hogy ki is fussa magát, meg neke fogad úgy igazából szót. Szóval...:D
2011. dec. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!