Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kis kutyáknak...

Mennyibe kerül a kis kutyáknak beadandó 4 oltásból álló védő oltás?

Figyelt kérdés
Az elsőt megkapta és 4E forintot fizettem a többi is ennyi lesz vagy,hogy megy ez?
2011. dec. 22. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Nyílván a gyógyszerek ára fix, de az, hogy az orvos mennyiért dolgozik, változó.
2011. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában ugyanannyiba kerülnek egy adott orvosnál az oltások. Mi pl. akihez először vittük ő 5000Ft-ért adta be a 2. oltását a kutyámnak (a 3-4. is ennyi lett volna). Aztán találtunk olcsóbbat, aki a 3-4-et is 2700Ft-ért adta be.
2011. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja.. nálunk a veszettségi volt drágább (mivel azon az állam haszna is bőven rajta van), azért asszem 4700Ft-ot fizettünk.
2011. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Mi volt az első: A parvo általában olcsóbb, a kombinált kicsit drágább. Ahány orvos, annyi ár van. 2500-tól 8000-ig
2011. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk a parvó 1800Ft, a kombinált 2000Ft, a veszettség 3000Ft. Ha van kölyök, náluk ennyit fizetek, mert szükségem van az állatorvos pecsétjére.

A saját kutyáimnak megveszem a patikában a parvó és kombinált vakcinának (a parvó 1050, a kombinált 1200Ft), és én adom be nekik. Mivel ez nem kötelező, így megtehetem. A veszettséget az állatorvos adja be, mert az kötelező. Ha ismered az injekciózás technikáját és be tudod szerezni patikában az oltó anyagot, nyugodtan beadhatod te is.

2011. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Én vettem egyszer egy kutyát, akit a tenyésztője szintén maga oltott. Mikor meglátta az orvosom az oltási könyvét, fel akarta jelenteni tiltott orvosi tevékenységért. Én csak féreghajtót akartam venni állatpatikában, de azt is csak receptre voltak hajlandóak adni.
2011. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!