Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok ill. Yorksire terrier...

Yorkisok ill. Yorksire terrier gazdik. Ezek közül melyik a legjobb kennel és ti honnan vettétek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Stars of Silver - York kennel

Alezi York kennel

Little Blue Diamonds kennel

Freemore kennel

Of Little Bunny Fu Fu kennel

Of New Deal kennel


Ezek közül melyik a legjobb kennel?

Esetleg már ajánlatok?

Ti melyik kennelből vettétek a kutyátok ill. mi a tapasztalat azzal a kennellel? Mennyi volt ott a kutya és mit adtak hozzá? (papírok stb...)

(természetesen nem az ár lesz a döntő csak érdekel)

Ja és milyen céllal vettétek a Yorkitokat?

Volt valamilyen egészségügyi poroblémája?



A válaszokat előre is köszönöm!



2011. dec. 22. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs yorkim,DE én az Of New Deal kennelt ajánlom,mert mini meg extra mini yorki nincs náluk hanem leírják,hogy nagyon pici,vagy ilyesmi.(persze nem csak ők csinálják ezt)Ez nekem nagyon szimpatikus.Nagyon kedves a tenyésztő Radvánszky Katalin is,és a lánya Záhonyi-Ábel Dorottya is.A kutyákat minden hétvégén kiállításra hordják,nagyon szép eredményei vannak,mind a kanoknak mind a szukáknak ,a kutyákat teljes szőrben tartja.

Törzskönyvvel,útlevéllel,oltva,féregtelenítve,kölyök csomaggal..HOBBY célra 100 ezer körül van,kiállításra viszont olyan 150-200 ezer is lehet!

2011. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!


Amúgy az a kölyök csomag pontosan mit takar?

2011. dec. 22. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van yorkienk, az Árminházi kennelből vettük hobbi célra, ivartalaníttatni is fogjuk. Nagyon jó idegrendszerű, szép kutya, standard méretű szülőktől. Nekünk szimpatikus volt, hogy nekik nincs "mini" és "extra mini" kutyájuk, kifejezetten úgy kerestünk kölyköt, hogy felnőtt korban normál méretű legyen. Az ára 100 ezer alatt volt törzskönyvvel. Royal Canin kölyökcsomagot is kaptunk hozzá, amiben egy etetőtál, 2 heti kaja és egy információs füzet volt. Eddig nagyon meg vagyunk vele elégedve. Január-februárban visszük majd patella előszűrésre, remélem az is rendben lesz. Nekem egy tenyésztő rajtuk kívül még az Alézi kennelt ajánlotta, de jót hallottam a Freemore-ról is.
2011. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Megnézem a kennelt...
2011. dec. 22. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ő Archie. A kép még október végén készült.


[link]

2011. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Emailt írj majd nekik, ha úgy adódik, a honlapot rég frissítették.
2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Nagyon szép a kiskutya!

Meg néztem a honlapjukat. Nem is olyan messze laknak tőlem vagy 50-60km-re. (de azért nem is közel)

2011. dec. 22. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiállítási céljaid vannak, akkor egyértelműen az of New Deal kennelt ajánlanám, kiemelkedő küllemű kutyáik vannak. Viszont értelemszerűen itt kerül legtöbbe a kutyus, de ha az ár nem gond, akkor válaszd őket és tényleg minőséget kapsz. A többi kennelt nem ismerem.
2011. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kölyökcsomagban benne van egy pár napra vagy hétre elengedő kutyakaja,általában Eukanuba vagy Royal canin,szokott néha-néha lenni benne nyakörv meg póráz,ez a táp logójával ellátott,információk úgy általában a yorkiról,meg tálak :)) Remélem segítettem :)
2011. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a választásnál a távolság legyen a legutolsó dolog, ami befolyásoljon! Inkább gyűjtögess többet, hiszen 10-15 évre választasz társat. Ne az útiköltségen spórolj. Onnan vegyél, ahol a legszimpatikusabb a tenyésztő, és a legszebb, legjobb viselkedésű kutyák vannak. Érdemes ellátogatni néhány kiállításra, beszélgetni a gazdikkal, tenyésztőkkel a vásárlás előtt.
2011. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!